Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Hacker: Ethereum’da Ölçeklenme Sorunu Yok, Bitcoin’de Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Hacker: Ethereum’da Ölçeklenme Sorunu Yok, Bitcoin’de Var
Ünlü Hacker: Ethereum’da Ölçeklenme Sorunu Yok, Bitcoin’de VarSan Fransisco Blockchain Haftası’nda konuşan Comma.Ai adlı şirketin kurucusu ve araştırma departmanının başında yer alan isim olan George Hotz; Lightning Network, merkezi olmayan uygulamalar ve Ethereum ile ilgili konuştu.

Hotz, Ethereum’un çok kaliteli bir platform olduğunu belirtirken, Ethereum platformunda herhangi bir ölçeklenme sorunu olmadığını belirtti. Hotz, bunun aksine Bitcoin’in ciddi bir ölçeklenme sorunu olduğunu belirtti. Başarılı isim, şöyle konuştu:

”Hayatımın bir döneminde bir Bitcoin transferi yapmak için 17 dolar ödemiştim. Bu gerçekten çılgıncaydı. Lightning Network bu konuda bir çözüm olabilir mi, bunu bilemiyorum.”

Ünlü bir hacker olan ve birçok Hackathon programında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Hotz, Ethereum’da geliştirilen merkezi olmayan uygulamalara ilişkin de konuştu. Hotz, merkezi olmayan uygulamaların şu an için pek de başarılı olmadığını ifade ederken, bununla birlikte bu durumun gelecekte daha kaliteli güncellemeler ve iyileştirmeler ile düzelebileceğini belirtti. Hotz, şöyle konuştu:

”Ethereum’da şu anda bir ölçeklenme sorunu olduğunu düşünmüyorum. Ancak Crypto Kitties gibi uygulamaların başarısızlığı, bu konuda bir sorun yaratabilir. Şu anda merkezi olmayan uygulamaları, açık konuşmak gerekirse kimse kullanmıyor. Bu durum gelecekte değişir mi, bunu göreceğiz. Gereken iyileştirmeler yapılırsa, bu konuda bir mesafe kat edilebilir ancak şu an bulunduğumuz noktada, bu uygulamaların pek de bir kullanım alanı yok.”

Hotz, şu anda yapay zeka sistemleri üzerine çalışıyor.

Ünlü Hacker: Ethereum’da Ölçeklenme Sorunu Yok, Bitcoin’de Var isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Hacker: Ethereum’da Ölçeklenme Sorunu Yok, Bitcoin’de Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de yükseliş için öncelikle 9 bin 825 dolar kırılmalı New York Federal Rezerv Bankası: Kripto Paralar Yakın veya Orta Vadede Dolara Rakip Olmayacak! Binance CEO’su CZ: 2019 Yılı Umut Vaat Ediyor Kripto Para Ödeme Platformu BitPay, Eski PayPal ve Western Union Yetkilisini Bünyesine Kattı! Rus Kilisesi’nde Madencilik Skandalı! Kiliseye Rekor Ceza Geldi SEC, Bitcoin ETF’sini Değerlendirmeye Başladı! – NYSE Arca’nın Bitcoin ETF’si Onaylanacak Mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır