Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analistten Çılgın Bitcoin Tahmini: “Bitcoin 100 Bin Doları Aşacak.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analistten Çılgın Bitcoin Tahmini: “Bitcoin 100 Bin Doları Aşacak.”
Ünlü Analistten Çılgın Bitcoin Tahmini: “Bitcoin 100 Bin Doları Aşacak.”

3/3


2/3

Çoğu insan için BTC’nin kullanım durumu çok açık değildir. Ancak, önde gelen bir yatırımcı Bloomberg’de BTC’nin en temelde değerli bir mağaza olduğunu açıkladı. CryptoOracle’nın kurucusu olan Lou Kerner, lider kripto para birimi Bitcoin’in bu işte altın’dan daha iyi olduğunu bile iddia ediyor. Ayrıca Tanınmış bir girişim kapitalisti Lou Kerner, Bitcoin’in 100 bin dolar seviyesini de göreceğini öne sürüyor.

Uzmanlara göre, Bitcoin (BTC) altın’dan daha iyi!
Tanınmış bir girişim kapitalisti, kripto para birimi analisti ve CryptoOracle’nın kurucusu olan Lou Kerner, son zamanlarda Bitcoin’e yönelik en çarpıcı yorumlarda bulunmak üzere Bloomberg’deydi. CryptoOracle’nın kurucusu, lider kripto para birimi BTC’nin değer önerisi üzerine, birincil değer deposu olarak altın’ın yerini alma potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Şu anda, altın’ın 8 trilyon dolar civarında kümülatif bir piyasa değeri var.


Bitcoin altın’ın yerini hala alamadı ancak büyük bir başarı elde etti ve bu konuda fazlaca ilgi topladı. BTC’nin bir değer deposu olma potansiyeli ile övünen tek kişi kripto para birimi analisti Lou Kerner değil. Kripto kaynaklarından biri olan Messari’nin CEO’su Ryan Selkis, son zamanlarda CryptoOracle’nın kurucusunun duyguları tekrarladı. Lider kripto para biriminin enflasyonist durgunluğa karşı önlem almak için harika bir yol olduğunu söyledi.

Ryan Selkis: “Yatırımcılar zorlandığında Bitcoin’e akın edecek.”
Ryan Selkis, 2008’deki büyük durgunluktan önce JP Morgan’da çalıştı. Messari’nin CEO’su, bir noktada sermaye piyasalarının varlık enflasyonundaki düşüşle birlikte çökeceğini belirtiyor.

Ryan Selkis, devlet tahvili ve hisse senetleri gibi merkezi varlıklar için çok üzücü bir vizyona sahipti. Messari’nin CEO’su, yatırımcılar zorlandığında lider kripto para birimi BTC’ye akın edeceklerini söyledi. Bitcoin, Ryan Selkis’in değerlendirmesinde altın’ın dijital uygulamasıydı.


“2018 ayı piyasası sonlanacak ve Bitcoin 100 bin dolar seviyesini görecek.”
Kripto para birimi analisti Lou Kerner, daha sonra 2018’deki kripto çöküşü hakkında konuştu. CryptoOracle’nın kurucusu, açıklamasında yeni teknolojinin etkisinin uzun vadede abartılı olduğunu ancak kısa vadede önemsiz olduğunu iddia eden Amara’nın Yasası’ndan bahsetti. Lou Kerner, kripto paraların ona göre internetten daha devrimci olduğunu ekliyor. Böylece CryptoOracle’nın kurucusuna göre, kripto para birimleri Amara’nın Yasası’na tabi olmaya devam edecek.

Lou Kerner, daha sonra BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolara vurup vuramayacağı yönündeki soruyu yanıtladı. CryptoOracle’nın kurucusuna göre, lider kripto para birimi BTC zamanla altın’ı sollayacak. Önde gelen kripto para birimi analisti Lou Kerner’e göre, insanlar BTC’nin altın üzerinde çeşitli faydaları olduğunu anlamaya başladığında bu olacak. Ayrıca CryptoOracle’nın kurucusuna göre, BTC 100 bin dolarlık seviyeyi kolayca geçebilir.


Fiat Ponzi Şeması mı? Peki Bitcoin sistemi nasıl etkiliyor?
Lou Kerner, doların bir Ponzi planı olduğunu belirtmeye devam etti. CryptoOracle’nın kurucusu, 400 yıl öncesine kadar tüm fiat para birimlerinin değerinin sıfıra düştüğünü de söyledi. Lou Kerner, doların bir Ponzi planı olduğunu iddia etmesine rağmen, ABD hükümetinin bunda hatası olmadığını vurguladı. Aksine uzman bunun, finansal sistemin şu anda nasıl çalıştığından kaynaklandığını belirtti.

Kripto para birimi analisti Lou Kerner, ABD başkanı bile olsa, hiç kimsenin küresel olarak 180 trilyon doların üzerinde bir düzeltilmeyi beklemeyeceğini belirtti. CryptoOracle’nın kurucusuna göre böylece, zaman içinde satın alma gücünü korumak için, altın cinsinden sermaye tahsisi tercih edildi. Büyük bir kripto yatırımcısı olan Travis Kling, BTC’nin tüketicilere fiili parasal denemeyi devre dışı bırakma olanağı sunacağını vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Ünlü Analistten Çılgın Bitcoin Tahmini: “Bitcoin 100 Bin Doları Aşacak.” appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analistten Çılgın Bitcoin Tahmini: “Bitcoin 100 Bin Doları Aşacak.” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti Coinbase Cüzdanı, iOS ve Android Uygulaması için Bitcoin Desteğini Duyurdu Bu Amerikan Eyaleti Bitcoin’i ‘Para’ İle Aynı Yasal Statüye Koyma Yolunda XRP 5% düşüşle 0,34931 seviyesinin altına geriledi Güney Amerika’nın En Büyük Yatırım Bankası, Kripto Para Çıkarıyor Japonya Yeni Rapor Yayınladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır