Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analistlere Göre Ethereum Hard Fork İle Bu Seviyeleri Görebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analistlere Göre Ethereum Hard Fork İle Bu Seviyeleri Görebilir
Ünlü Analistlere Göre Ethereum Hard Fork İle Bu Seviyeleri Görebilir

3/3


2/3

Kripto para birimlerinin bir yıldan daha fazla bir süre içinde düşüş gördü. Kripto para birimi piyasasının yeni düşük seviyelere ulaştığı haftalardan sonra, analistler Ethereum (ETH) hakkındaki görüşlerini değiştiriyorlar. Birkaç hafta önce 82 dolara yakın bir seviyeye ulaştıktan sonra ETH fiyatı şimdi neredeyse iki katına çıktı. Piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum yazım sırasında yüzde 2 oranında düşüşle 154 dolar seviyesinden işlem görüyor. Analistler ise Ethereum’un geleceği için boğa görünümlü olmaya devam ediyor.

Ethereum için bir sonraki direnç seviyesini hangisi? Analisti Alex Krüger açıklıyor
Analistlerin neden Ethereum (ETH) için ayı eğilimli duyguları değişti? Yaklaşan Constantinople hard forku, Ethereum fiyatına yönelik ön görüleri etkilemede önemli bir rol oynuyor gibi görünüyor. Bu hard forkun 16 Ocak’ta gerçekleşmesi bekleniyor. Constantinople hard forku madenciler için blok ödüllerini 3 ETH’den 2 ETH’ye düşürüyor olacak. Bu, ETH’nin fiyatı üzerinde olumlu bir etki oluşturacak, çünkü 2018’de birkaç doğal satıcısı olan bir Ethereum varlığında daha az satış baskısı olacak.


ETH için Kasım ve Aralık aylarının iki zor ay olduğunu hatırlamak önemli. ETH bu aylarda 220 dolardan 82 dolar seviyesine düştü ve pazardaki ikinci en büyük kripto para birimi olarak konumunu kaybetti. Kripto para birimi analisti Alex Krüger, ETH için bir sonraki direncin 175 dolara yakın olduğunu söyledi. Bu fiyat şu anda bulunduğumuz yerden yüzde 12 aşağıda.

Kripto para birimi analistleri Ethereum’da boğa görünümlü: Nedeni, Constantinople hard forku
Twitter’da 100.000’den fazla takipçisi olan tanınmış bir kripto para birimi analisti olan Crypto Dog, ETH hakkındaki yükseliş fikrini paylaştı. Kripto para birimi analisti, hard forkun Ethereum’un fiyatını şu anda olduğundan daha yüksek seviyelere çıkaracağını belirtti. Ancak Crypto Dog, bu seviyelerdeki bir yükseliş hareketinin zor olduğunu da kabul ediyor.


Yeni bir YouTube videosunda, bir kripto para birimi analisti olan Crypto Bobby kısa bir süredir ETH’de boğa görünümlü olduğunu söyledi. Piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH hard fork öncesinde çok dikkat çekiyor ve bu da fiyatları yukarı çekiyor.

Hard bir forktan önce, kripto para fiyatları yükselme eğilimindedir
Genel olarak, hard bir forktan önce, kripto para birimlerinin fiyatlarının yükselme eğiliminde olduğunu belirtmek önemli. Kripto para birimi yatırımcıları yeni yenilikler veya bazı durumlarda zincir bölünmüşse alabilecekleri yeni paralar için genellikle heyecanlanır.


Şu anda ETH pazardaki ikinci en büyük dijital para birimi. ETH, 154 dolara satın alınabilir ve yazım sırasında 16 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple (XRP), birkaç hafta önce, piyasa değeriyle ETH’yi 2 milyar dolardan fazla aştığında pazardaki ikinci en büyük dijital para birimi oldu. Şimdi ise Ripple (XRP), 14,6 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle ETH’nin gerisinde kaldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Ünlü Analistlere Göre Ethereum Hard Fork İle Bu Seviyeleri Görebilir appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analistlere Göre Ethereum Hard Fork İle Bu Seviyeleri Görebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ledger ve Crypto.com’dan Yeni Ortaklık! Ripple ile Akbank Üzerinden Para Transferi Yapmak Gerçek Oldu! Bitcoin 4% artışla 5.516,5 seviyesinin üzerine çıktı Bitcoin bir ay içerisinde tekrar 20.000 dolara çıkabilir mi? Japonya’da Kripto Paralarla Kara Para Aklama İşlemleri, 10 Kat Arttı! Hindistan Kripto Para Sektöründen Faydalanabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır