Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analist Şant Manukyan: Yeni Bir Para Sisteminin Doğuşuna Şahit Olacağız – Ama Bu Bitcoin Sistemi Değil

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analist Şant Manukyan: Yeni Bir Para Sisteminin Doğuşuna Şahit Olacağız – Ama Bu Bitcoin Sistemi Değil
Ünlü Analist Şant Manukyan: Yeni Bir Para Sisteminin Doğuşuna Şahit Olacağız – Ama Bu Bitcoin Sistemi Değilİlk ve hala lider kripto para birimi Bitcoin, bu sene doğuşunun 10. senesini kutluyor. Gizemli yaratıcı Satoshi Nakamoto tarafından yayınlanan 9 sayfalık whitepaper’ın üzerinden tamı tamına 10 yıl geçti ve bu sürede bir çok yenilik yaşandı.

İş Yatırım‘ın önemli isimlerinden Şant Manukyan da, lider kripto para birimi Bitcoin‘in 10. senesine özel bir tweet dizisi paylaştı. Bitcoin’in sahip olduğu alt yapı olan Blockchain teknolojisini, söz konusu kripto para biriminden üstün gören Manukyan, Bitcoin’den ziyade Blokchain fikrinin daha fazla önem arz ettiğini ifade etti.

Yakında büyük bir kaos olabileceğinin de sinyallerini veren Manukyan, kaos sonrası yeni bir para sistemi oluşacağı haberini verse de, bunun Bitcoin sistemi olmadığını vurguladı.

Hem yurt içindeki hem de küresel finans analistleri ve uzmanların çoğu, yakında yeni bir ekonomik krize tanık olabileceğimizi ve bunun 2008 yılında yaşanan krizden bile daha sert geçeceğini ifade etmekte.

Ünlü Analist Şant Manukyan: Yeni Bir Para Sisteminin Doğuşuna Şahit Olacağız – Ama Bu Bitcoin Sistemi Değil isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analist Şant Manukyan: Yeni Bir Para Sisteminin Doğuşuna Şahit Olacağız – Ama Bu Bitcoin Sistemi Değil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıcak Haber ! Bitcoin Borsası Coinbase Yüzlerce Kripto Para Listeleyecek Ukrayna’daki Bu Bakanlık Kripto Paraları Yasallaştırma Sürecini Başlattı Bogart: Bitcoin Önümüzdeki Yıl Yükselişe Geçecek Türkiye’nin En Büyük Bitcoin ve Blockchain Konferansından Notlar BitMEX CEO’sundan ‘Bitcoin Boğa Piyasası’ Yorumu! Bosch Ethereum Blok Zincirini Kullanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır