Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

UNICEF’in Fransa Şubesi Kripto Para ile Bağış Almaya Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » UNICEF’in Fransa Şubesi Kripto Para ile Bağış Almaya Başladı
UNICEF’in Fransa Şubesi Kripto Para ile Bağış Almaya BaşladıDünyanın en önde gelen organizasyonlarından biri olan UNICEF’İN Fransa’daki koluna artık kripto para ile bağış yapılabiliyor.

UNICEF France, bundan birkaç gün önce Twitter üzerinden bir gönderi paylaşarak artık kripto para ile bağış toplamaya başladığını açıkladı. İnsancıl amaçlar doğrultusunda bağış yapmak isteyen kişiler artık Bitcoin, XRP (Ripple), Ethereum, Bitcoin Cash, EOS, Stellar, Litecoin, Monero ve Dash gibi koinleri kullanarak UNICEF France’e para gönderebilecekler.

Blockchain’in Gücü

UNICEF France’in yöneticisi olan Sebastian Lyon, Blockchain ve kripto para teknolojilerinin insancıl amaçlar doğrultusunda kullanılabileceklerini ve hatta bu teknolojilerin epey verimli olabileceklerini düşünüyor.

UNICEF bu yılın başlarında Suriye’deki savaştan etkilenen çocuklara yardım etmek için GameChaingers adlı yeni bir proje oluşturmuştu. Bu proje, video oyuncularının bilgisayarlarındaki işlem gücünü kullanarak madencilik yapmalarını ve bu operasyondan elde edilen gelirin çocuklara aktarılmasını sağlıyor. Bu projeye katılmak isteyen kişiler Claymore adlı bir madencilik yazılımı indirip Ethereum madenciliği yapmaya başlayabiliyorlardı. 31 Mart tarihinde sonlandırılan projede toplam 85 adet Ethereum kazıldı.

UNICEF gibi büyük organizasyonların kripto paralardan faydalanmaya başlamaları, kripto paraların itibarını da zaman içerisinde iyileştirebilir.

UNICEF’in Fransa Şubesi Kripto Para ile Bağış Almaya Başladı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

UNICEF’in Fransa Şubesi Kripto Para ile Bağış Almaya Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

1 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Ödüllü Oyun! Kripto Para Borsası Bithumb Saldırıya Uğradı: 19 Milyon Dolar Kayıp Tether Alternatifi Olan Stablecoinlerin İşlem Hacminde % 30 Artış Yaşanıyor Twitter CEO’su Jack Dorsey’den Kripto Para Yatırımı Twitter Libra projesine destek vermeyeceğini açıkladı Bitcoin fiyat tahmini: Nefesler tutuldu! Bugünkü kapanış önümüzdeki iki haftayı belirleyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır