Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ufukta Hard Fork Var: Bitcoin Cash’te Hazırlıklar Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ufukta Hard Fork Var: Bitcoin Cash’te Hazırlıklar Başladı
Ufukta Hard Fork Var: Bitcoin Cash’te Hazırlıklar BaşladıBitcoin Cash’de Kasım ayında yapılması planlanan hard fork için yavaş yavaş hazırlıklar başladı. Coin Dance gibi veri web siteleri, tanıtıcı metinler ve gerekli istatistikleri yayınlamaya başlarken, SV Pool da yaptığı açıklama ile madencilere, havuzlarının açık olduğunu belirtti.

15 Kasım’da yapılması planlanan ve ağdaki çeşitli geliştirmeleri hayata geçirecek olan bu hard fork öncesinde Nchain ve Nchain’in başındaki isim olan Craig Wright tarafından yürütülen ve Bitcoin Cash’in en büyük madencilik havuzlarından birisi olan SV Pool, yaptığı açıklama ile havuzların halka açıldığını açıkladı.

Bu açıklama ile birlikte artık Bitcoin Cash madenciliğini bireysel olarak yapan kişiler, kendi kazım güçlerini SV Pool’un sistemine aktaracak ve bunun üzerinden ödeme alacak. Şu an için tek bir ödeme metodu olduğunu açıklayan SV Pool, buna karşın Kasım ayı boyunca birkaç farklı sistemi daha yürürlüğe sokmak için çalıştıklarını açıkladı. Coin Dance’in verilerine göre SV pool, şu anda Bitcoin Cash’in global hash gücünün, son bir hafta itibariyle yüzde 2,6’sına sahip konumda.

SV Pool bu hamlesiyle madenciler için birinci tercih olmak ve ağ içindeki etkinliğini de arttırmak istiyor. Bu teklife, bireysel olarak madencilik yapan birçok kişinin de katılması bekleniyor.

Hard fork’a yaklaşık 20 gün kala, Bitcoin Cash fiyatında ise major bir değişiklik yaşanmış değil. Piyasanın durgunluğunun da etkisiyle, BCH fiyatında pek bir kıpırdama yaşanmıyor. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda bir Bitcoin Cash, 443 dolardan alıcı buluyor.

Ufukta Hard Fork Var: Bitcoin Cash’te Hazırlıklar Başladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ufukta Hard Fork Var: Bitcoin Cash’te Hazırlıklar Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Önemli gelişme: Nasdaq ve Microsoft, Kripto para ekosistemi öngörüsünü açıkladı! Forbes analistine göre Bitcoin’in geleceği USD/Yuan paritesinde saklı Binance, Poloniex ve Huobi Kripto Para Borsalarının Hepsi, Bitfinex’ten Daha Fazla Tether’e Sahip! 5 Ağustos kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum EOS 11,12% oranında yükseldi Her Yatırımcının Torbasında Olması Gereken 2 Kripto Para!….

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır