Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Twitter CEO’sunun Ödeme Platformu Kripto Paralar Sayesinde 30 Milyar Doları Aştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Twitter CEO’sunun Ödeme Platformu Kripto Paralar Sayesinde 30 Milyar Doları Aştı
Twitter CEO’sunun Ödeme Platformu Kripto Paralar Sayesinde 30 Milyar Doları AştıTwitter CEO’su Jack Dorsey’nin ödeme platformu olan Square (NYSE:SQ), büyük bir ilerleme kat etti. Birçok otorite, kripto paraları da platforma dahil etmesi ile birlikte çok daha fazla kişiye ulaşmaya başlayan Square’in yakaladığı bu başarının pek de tesadüf olmadığını belirtti.

Kripto para ve dijital ekonomi çevrelerinde birçok otorite, Bitcoin ve diğerlerinin yakaladığı büyük çıkışın ardından mobil ödeme platformları ile kripto para entegrasyonunun hayati bir öneme sahip olduğunu ifade ediyor. Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere birçok kripto parada yaşanan ciddi düşüşe rağmen, bu ürünlerin mobil uygulamalardaki yeri ise, sarsılmış değil, aksine her geçen gün daha da artıyor.

Square de, bu noktada kripto paraların popülaritesinden en fazla yararlanan şirketlerden birisi olarak görülüyor. Örneğin, bu Haziran ayında New York’ta yaşayan kripto para yatırımcılarına Cash uygulaması aracılığı ile kripto para trade etme deneyimini sunan Square’in bu hamlesi büyük bir takdir toplamıştı.

Kullanıcılarına fonları yönetme, alım ya da satım emri verme ve analizleri paylaşma imkanı veren Square, son dönemin en ön plana çıkan mobil ödeme uygulaması haline geldi. Blockchain ile ilgili de sürekli bir araştırma halinde olan ve çeşitli patent çalışmaları da yapan Square’in, kripto paralara ve bu teknolojiye yönelik olumlu bakışı görünen o ki meyvelerini vermiş durumda. Bu arada bu son gelişme ile birlikte Square’in toplam değeri, Dorsey’nin bir diğer şirketi Twitter’ı geride bırakmayı başardı.

Twitter CEO’sunun Ödeme Platformu Kripto Paralar Sayesinde 30 Milyar Doları Aştı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Twitter CEO’sunun Ödeme Platformu Kripto Paralar Sayesinde 30 Milyar Doları Aştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 4.100 Doları Zorlarken, Kripto Para Piyasasında Belirsizlik Hakim Fundstrat Anketi: Kurumsal Oyuncuların Yüzde 54’ü, Bitcoin Fiyatının ”Dibi Bulduğunu” Düşünüyor Block.One Kurucu Ortağı: Bitcoin, 2040’da Altının Yerini Alacak Holywood’un Gündemi Theranos Krizinde Gizli Bitcoin Mesajı Accenture Yöneticisi: Ripple Büyümeye Devam Edecek HSBC Yetkilisi: Blockchain, Bankalar Arası Anlaşmalara ”Büyük Zorluk” Çıkartıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır