Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türkiye Ticaret Bakanlığı Yazışmasında PETRO Kripto Para Birimi Vurgusu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türkiye Ticaret Bakanlığı Yazışmasında PETRO Kripto Para Birimi Vurgusu!
Türkiye Ticaret Bakanlığı Yazışmasında PETRO Kripto Para Birimi Vurgusu!Türkiye özellikle 2018 yılında kurulan yeni kabine sonrası, blockchain ve kripto para birimlerine doğru daha sıcak ve etkili adımlar atmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Yeni Ekonomik Plan içerisinde bulunan ICO vurgusu sonrası, bugün yeni bir gelişme daha yaşandı.

Söz konusu ICO vurgusu ise şu şekilde:

”Dijital dönüşüm teşvik edilerek yenilikçi projelerin finansmanı için Kitlesel Fonlama (Crowdfunding) ve IPO alternatifi olarak ICO (Initial Coin Offering) gibi modern ve yeni nesil finansman yöntemleri yaygınlaştırılacaktır”

Bugün ise Kripto Yatırımcı isimli Twitter hesabının paylaştığı resmi Ticaret Bakanlığı yazışmasında, Venezuela‘nın başkan Maduro emri üzerine ürettiği PETRO kripto para birimi vurgusuna rastlandı. Söz konusu yazışmalarda, PETRO kripto para biriminin bir borsada listeleneceği ve bu olayın ihracatçılar için bir fırsat olduğu belirtilmekte. Müşavirliğin PETRO’ya yatırım yapmak isteyenlere yardım eli uzatacağı ve ilgili borsalardan birisinin de Crypt&Trading firması olduğu, müşavirlik makamı ile firma arasında yakın zamanda bir toplantı yapıldığı açıklanmakta.

Türkiye Ticaret Bakanlığı Yazışmasında PETRO Kripto Para Birimi Vurgusu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türkiye Ticaret Bakanlığı Yazışmasında PETRO Kripto Para Birimi Vurgusu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Business Insider: Bu tarihlerde Bitcoin’e yatırım yapanlar kazandı! Ayı Piyasasının Etkileri Sürüyor: Ethereum Classic Geliştirici Grubu, Hizmetlerini Durdurduğunu Açıkladı! Bitcoin 4100 dolara yükselirken Altcoinlerde son durum ne? XRP’nin ‘Kopyacısı’ XRP Classic Piyasaya Sürüldü – XRP Topluluğu Kızgın Tom Lee: Kripto kışı bitti, önümüzde Bitcoin yeni zirveleri var Teknik Analiz Gurusu Ahmet Mergen: Bitcoin Almak için Acele Etmeyin

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır