Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Tüm Kripto Paraları Müşteri Talebine Göre Listeliyoruz”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Tüm Kripto Paraları Müşteri Talebine Göre Listeliyoruz”
”Tüm Kripto Paraları Müşteri Talebine Göre Listeliyoruz”

© Reuters.  © Reuters.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un blog yazısında kaleme aldığı ”kripto paraların tamamında müşterinin isteğine göre listeleme yapmaya karar veriyoruz.” açıklaması tepki çekti. Müşterilerin isteğinin dışında kendi kararlarını vermeleri, sadece müşterilerinin isteğine göre kripto para borsasının yönetilemeyecek olduğunun Armstrong’a iletilmesini isteyen Coinbase yatırımcıları ise Binance’ın önlerinde olmasının asıl sebebinin de yönetimsel sorunlar olduğunu ve güven verici hamleleri ile güven vermeyen hamlelerin olduğuna işaret etti.

”Biz müşterimizin talebine bakarız!”
Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ise iddiaların katiyen doğru olmadığını, kendilerinin hep müşterilerinin taleplerine baktıkları ve inceledikleri ve sonrasında karar verirken müşterilerin talebi olduğunda ilgili kripto paraları listeleyebildiklerini açıkladı. Bitcoin dahil birçok kripto para biriminin listelendiği Coinbase’de yatırımcılar birçok farklı kripto parayı alabiliyor ve satabiliyor iken, gereksiz yüzlerce alım ve satım yapılabilecek kripto para birimi de eklenmiş durumda. Bu yönü ile tepki çeken Coinbase CEO’su Brian Armstrong ise geri adım atmayacak olduklarını ve piyasada müşterilerinin her talebini yerine getirmeye çalışacak oldukları açıklaması ile durumu geçiştirmeye çalışıyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Tüm Kripto Paraları Müşteri Talebine Göre Listeliyoruz” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dogecoin Durmuyor! Toplam Piyasa Hacminde Zcash’i Geçti ve 20. Sıraya Yerleşti Piyasa çöküşünün ortasında boğa koşusunu başlatan kripto paralar Paris Gösterilerini Destekleyen Bu Eserde Bin Dolarlık Bitcoin Gizli! Rapor: Ripple (XRP) Neden Yükseldi? İşte Yükselişin Ardındaki Asıl Gerçekler… Araştırma: Belirli Proof of Stake Ağları, Düşük Ücretli Saldırılara Maruz Kalabilir! Avustralya’daki Yetkililer OneCoin Limited Hakkında Uyarı Yayınladılar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır