Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON’dan İki Yeni Haber Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON’dan İki Yeni Haber Var
TRON’dan İki Yeni Haber VarKripto para piyasalarının 11. sırasında yer alan TRON, son birkaç gündür önemli gelişmeler yaşıyor. Ayı piyasası karşısında sağlam durmaya çalışan kripto paralardan olan TRON, buna karşın dönem dönem ciddi düşüşler yaşıyor.

Ortaklıklar konusunda çalışmaların devam ettiğini aktaran TRON CEO’su Justin Sun, son olarak yaptığı açıklamada TRON’un hibrid kripto para borsası JOYSO ile bir ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu. Başarılı isim, açıklamasında şunları söyledi:

”TRON olarak artık Joyso ile bir ortaklık anlaşması yaptığımızı duyurmak isteriz. Güçlerimizi birleştirerek, birlikte merkezli olmayan bir Blockchain ortamı yaratmak istiyoruz.”

TRON, aynı zamanda Hong Kong merkezli kripto para borsası CoinSuper’de de listelenmeye başladı. 2 Kasım’dan itibaren TRON, platformda listelenmeye başlayacak. TRX yatırma ve çekme işlemleri, o tarihten itibaren aktive hale gelecek ve TRX, ETH ve BTC’ye karşı trade edilebilecek.

Bu arada, TRON’un en büyük güçlerinden birisi olarak gösterilen topluluk, çalışmaya ve başarılı olmaya devam ediyor. Justin Sun’ın Twitter’da 500 bin takipçiyi geçmesi, topluluğun ne denli aktif olduğunun çok net bir göstergesi. Sun da, bu konu ile ilgili yaptığı açıklamada topluluğa teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi:

”Bu muhteşem topluluğun ve işin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederim. Birlikte, çok daha kaliteli ve güçlü bir ortam yaratmak bizim yegane amacımızdır. 500 bin takipçiyi geçmemizin şerefine, bu twitin altına yorum yazan kişiler arasından 10 tanesini seçip, onlara bir hediye vereceğim.”

TRON’dan İki Yeni Haber Var isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON’dan İki Yeni Haber Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum, Netflix Dizisinde Kendine Yer Buldu Yeni Zelanda Başbakanı’nın Yüzünü ve İsmini Kullanan Kripto Dolandırıcısı Çete, Ülkede Büyük Yankı Uyandırdı Kripto Para Firmaları, Elektrik Masraflarının ‘Aşırı’ Artışı Sonucu İlgilileri Dava Eetti! Bitcoin 4% artışla 5.511,0 seviyesinin üzerine çıktı Güney Kore’deki Sigorta Şirketi Kripto Para Borsalarına Özel Poliçeler Hazırlıyor Shell Yine Bir Blockchain Yatırımı Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır