Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Yükselmeye Devam Ediyor! Yüzde 15 ve Üstü Artışın Sebebi Ne?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Yükselmeye Devam Ediyor! Yüzde 15 ve Üstü Artışın Sebebi Ne?
Tron Yükselmeye Devam Ediyor! Yüzde 15 ve Üstü Artışın Sebebi Ne?Kripto para piyasası 2018 yılından beri adeta ayıların nefesini ensesinde hissetmekte ve neredeyse piyasadaki bütün kripto para birimleri ciddi anlamda düşüş yaşamayı sürdürüyor. 2019 yılı, 2018’in son çeyreğine kıyasla bir nebze daha olumlu başlasa da, günlük yaşanan değişimler hala yatırımcıları paniğe sürüklemeye yetiyor. Bazı kripto para birimleri tarafından kısa vadeli yapılan rallilerin bu seferki ismi piyasa hacmine göre 10. sıradaki Tron oldu ve yükseliş %15’in üzerine çıktı.

Ethereum’dan Göç Başladı
Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olarak piyasaya çıkışından sonra, kendi ana ağına geçmesi ile ciddi bir yükseliş yaşayan Tron, bir zamanlar ev sahibi olan Ethereum’u merkeziyetsiz uygulamalar konusunda zorlamaya devam ediyor ve yaşanan yükselişin sebebi de büyük ihtimalle bu rekabet olarak öne çıkmakta.

Bugün yayınlanan bir blog yazısına göre, Ethereum ağının lider merkeziyetsiz oyun uygulamalarından birisi olan EtherGoo, artık Tron ağına geçiş yaptı. EtherGoo, bir zamanlar piyasayı kasıp kavuran CryptoKitties uygulamasını günlük aktif kullanıcı sayısı konusunda geçmeyi başaran bir uygulama olmasından dolayı oldukça önemliydi.

Ciddi bir ralli yakalayan Tron ise, basın saatine göre %15 yükselişe sahip ve birim fiyat olarak 0.023 doların üzerine çıkmayı başardı. Bir üst sırasında yer alan Bitcoin SV ile arasında sadece 30 milyon dolar civarında fark olan Tron, rallinin devam etmesi şartıyla sadece %4.18’lik yükseliş yaşayan Bitcoin SV’yi geçip dokuzunculuğa yükselebilir.

Tron Yükselmeye Devam Ediyor! Yüzde 15 ve Üstü Artışın Sebebi Ne? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Yükselmeye Devam Ediyor! Yüzde 15 ve Üstü Artışın Sebebi Ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

10 Milyon Dolarlık IOTA Çalan Hırsızı Europol Yakaladı 61 bin TL kaptıran “Bitcoin Safiye” mağduru nasıl dolandırıldığını anlattı Suudi Arabistan Halkı Kripto Para Alımından Korkuyor Mu? Gizli Bitcoin madencilik faaliyetleri bu şirkete kötü mal oldu! Bloomberg’e göre gelecek için umut vadeden kripto paralar Bitcoin’i Amerikalılar körüklüyor, Asya saatlerinde düşüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır