Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron (TRX) sağlam adımlarla ilerliyor; Şimdi popüler Bitcoin Borsası’nda listeleniyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron (TRX) sağlam adımlarla ilerliyor; Şimdi popüler Bitcoin Borsası’nda listeleniyor
Tron (TRX) sağlam adımlarla ilerliyor; Şimdi popüler Bitcoin Borsası’nda listeleniyor

© Reuters.  © Reuters.

Tron şimdi de popüler Bitcoin borsası’nda listelenerek sağlam ve emin adımlarla ilerlemesine devam ediyor. 2 Kasım’da Tron CEO’su Justin Sun Tron’un özellikle Bitcoin hacmi ile popüler olan BitexBook borsasında listeleneceğini açıkladı.

Tron Popüler Bitcoin Borsası’ndaJustin Sun listelemeyle ilgili olarak 2 Kasım’da yayınladığı twitinde şöyle dedi;

”#TRX şu anda @bitexbook’da alınıp satılabilir. Borsa #TRON için güçlü bir hizmet sağlayacak ve TRON topluluğu için kripto paralarını yönetmek için daha az zahmet harcayacakları şeffaf ve güvenli bir imkan sunacak. TRON topluluğu şimdi de TRX/BTC işlemlerini bu yeni borsada yapabilirler.”

Bu açıklama sonrasında Bitexbook’dan yapılan açıklamada TRON ticaretinin daha kolay yapılabilir hale gelmesi için özel bir hizmet sunacakları söylendi. Buna göre Borsa tron çekme ve yatırma işlemlerinin anlık olarak gerçekleşmesini sağlayacak. Çekim işlemleri de 60 dakikada tamamlanacak.

Brad adlı bir twitter kullanıcısı bu konuda şöyle cevap verdi;

”Şu anda pazarın kripto paralar için ihtiyacı olan şey proje değil fiyat. Tüm pazar çıkışa geçtiğinde Tron da geçecek. Her şey Bitcoin’i takip ediyor. Kripto paralar her hangi bir gelişmeyle kolay kolay kendi başlarına hareket edemezler. Artış için piyasaya ciddi sermaye girişi olması gerek. Bu da bir kaç yıl sonra olacak.”

Son olarak Justin Sun yaptığı açıklamada Tron’un 800 milyon Dolar değerinde tokenın yakılma işleminin tamamlandığını açıkladı. Şirket tarafından yayınlanan rapora göre;

“ Şu ana kadar TRON vakfı 34776069388.7 TRX yaktı. Bu miktar vakıf tarafından kilitlenen miktar. Resmi istatistiklere göre şu ana kadar 98012196741.9 adet ERC20 TRX yakıldı ki bu rakam toplam 100 milyar tokenın %98.01’ine tekabül ediyor.”

TRON popüler Bitcoin borsası Bitexbook’dan sonra şu ana kadar 100’den fazla farklı borsa ve cüzdanda işlem görmeye başladı. Bu gelişmeler sırasında TRON fiyatı da hafif bir çıkış süreci içine girdi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron (TRX) sağlam adımlarla ilerliyor; Şimdi popüler Bitcoin Borsası’nda listeleniyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü İsim Servetinin Yarısını Bitcoin’e Yatırdığını Açıkladı! 45 Ülkede Hizmet Veren Hint Kripto Para Borsası, Özellikle Venezuela’dan Ciddi Bir Talep Görüyor Binance’in CEO’su Bitcoin çılgınlığını istatistiklerle ortaya koydu EOS’u egale eden Stellar gözü Bitcoin cash’e dikti! Dünyanın İlk Denetimli ve Blockchain Tabanlı Toplu Emlak Satış Platformu, Hizmet Vermeye Başladı SEC’ten Kaynaklı Endişe, Brave Token’i BAT’ın Yüzde 20 Üzerinde Düşüşe Geçmesine Neden Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır