Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON (TRX) Buterin ve Dr Doom Tartışmasını Kazanana 1 Milyon Dolar Ödül Verecek. PR Sınır Yok

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON (TRX) Buterin ve Dr Doom Tartışmasını Kazanana 1 Milyon Dolar Ödül Verecek. PR Sınır Yok
TRON (TRX) Buterin ve Dr Doom Tartışmasını Kazanana 1 Milyon Dolar Ödül Verecek. PR Sınır Yok

© Reuters.  © Reuters.

Gazeteci Laura Shin’in podcastına katılan genç CEO. TRON (TRX) Buterin ve Dr Doom tartışmasını kazanana 1 Milyon Dolar ödül verecek. Kısacası, Justin Sun yine yaptı yapacağını… Hiç bir fırsatı kaçırmıyor genç CEO.

TRON (TRX) Buterin ve Dr Doom Tartışmasını Kazanana 1 Milyon Dolar Vermeye Hazır

New York Üniversitesi Stern School of Business Profesörü ünlü ekonomist Roubini, birkaç gün önce ABD Senatosu Bankacılık, Konut ve Toplum İşleri Komisyonu’na ” Kripto para ve Blockchain Ekosistemini Keşfetmek ” temalı bir konuşma yaptı

Konuşmada geçmişte yaptığı açıklamayı destekleyecek benzer görüşlerini dillendirdi. Roubini Blockchain’i de ekleyerek kripto paraları tüm dolandırıcılıkların anası olduğunu tekrarladı.

Eleştirilerden sonra Dr Doom lakaplı Roubini, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ile bir tartışmayı kabul ettiğini açıkladı. Roubini, bu tartışma ile iddasını kanıtlama fırsatı bulmuş olacak.

Tron (TRX) Kazanana 1 Milyon Dolar Vaat EdiyorBu gelişmeler üzerine topa TRON CEO’su Justin Sun da girdi. Justin tartışmayı desteklemek amacıyla ve kazana 1 Milyon Dolar vermeye hazır olduğunu söyledi. Justin, kazananı halkın belirlemesini istiyor.

Tron (TRX) Yerinden Yönetimin Yol Haritasına Bir Odak Noktası GetiriyorTRON‘da Hype yükseliyor ve Sun ateşi soğutmamaya niyetli, sürekli harlıyor.

Kripto alanı, oldukça geniş ancak çok rekabetçi. Uzayda bulunan yüksek profilli kripto madalyonun arasında, Tron (TRX) olağanüstü bir blockchain projesi olmaya devam ediyor.

TRON Mainnet lansmanı ile umduğunu bulamamıştı. Şüphesiz piyasanın kırılganlığıda beklentinin azalmasına ve TRON’nun istediği fiyatı görmesine neden oldu.

Rekabetin yoğun olduğu kripto para ekosisteminde satın almanında bir etkisi olmamıştı. Oysa bu anlaşma hiç te küçümsenmeyecek bir satın almaydı, BitTorrent’ten ( 150 milyon kullanıcıya sahip) bahsediyoruz.

BitTorrent etkili olmayınca ”Poreje Atlas” ile BitTorent entegrasyonu gündeme girdi ama o da istenilen sonucu vermedi. Sun umduğunu bulamamış olacak ki, 12 Ekim’de attığı tweet ile ”10 milyar dolarlık bir şirket ile anlaşma yapıyoruz.. şirketi siz tahmin edin” dedi ve TRX fiyatı kıpırdamaya başladı. İstenilen momentum elde edilemediğine inanıyor Sun. Vitalik Buterin ve Dr Doom tartışmasını da fırsata çevirmeyi bildi, biraz tuzlu olsada, PR sınır yok.

Buterin ve Dr Doom tartışmasın bahane PR şahane … Siz ne dersiniz? Bu çocuk işi biliyor.

50 TRX kazanmaya ne dersin?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON (TRX) Buterin ve Dr Doom Tartışmasını Kazanana 1 Milyon Dolar Ödül Verecek. PR Sınır Yok - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Emin Gün Sirer’den Çin’in kripto yasası ile ilgili yorum Bitcoin 6000 dolara mı yoksa 4000 dolara mı gidiyor? SEC’in Sıradaki Hedefi: ICO Tanıtımı Yapan Sosyal Medya Fenomenleri Blok Başına Bitcoin İşlemleri Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde EOS Yöneticilerinin İstifası Hakkında Tone Vays’tan Yorum Geldi: ”Saçmalayamam” Bitcoin yeni rekor kırdı, peki sırada ne var?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır