Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON (TRX) Baidu Resmi Anlaşmasının Detayları…

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON (TRX) Baidu Resmi Anlaşmasının Detayları…
TRON (TRX) Baidu Resmi Anlaşmasının Detayları…

© Reuters.  © Reuters.

TRON (TRX) Baidu resmi anlaşmasının detayları Odaily tarafından paylaşıldı. TRON halihazırdaki piyasa momentumu ile anlaşmanın her iki taraflarının yapacağı açıklama ile ciddi bir ivme kazanabilir. Zira Baidu ve TRON cephesinden gelen bir açıklama henüz yok.

Odaily’e Göre, TRON (TRX) Baidu Resmi Anlaşmasının Detayları

TRON (TRX) kurucusu Justin Sun tarafından yapılan açıklamadan sonra yatırımcılar adeta tetikte ve resmi açıklamanın gelmesini bekliyorlar. Justin Sun’ın yaptığı açıklamdan sonra, bir çok şirket ismi yatırımcılar ve sosyal medyada telafuz edilese de anlaşmanın Çin Googlesi olan Baidu ile yapılacağı netleşiyor.

Çin merkezli haber sitesi Odaily Anlaşma detayları hakkında okuyucularına bilgi servis etti. Buna göre, Baidu ile yapılan gizemli ortaklığın detayları da yavaş yavaş aralanmaya başladı.

TRON (TRX) Baidu ortaklık detayları neyi kapsıyor.Odaliy’e göre anlaşma Baidu Cloud ve TRON arasında bulut depolamada iş birliği yapacak. TRON, Baidu ile uyumluluğu optimize etmek, geliştirmek, deneyimleri optimize etmek ve blockchain üzerinde ürün geliştirme konusunda iş birliği yapacak. İki taraf arasında gerçekleşen anlaşmanın blockchain iş seviyesinde olmadığı kaydedildi. Anlaşma bulut bilişim kaynaklarının satın alınması ve kullanılmasını kapsıyor. Baidu hali hazırda ultra hızlı bir blockchain üzerinde zaten çalışıyor. Bu projenin resmi adı ise ”Süper Blockchain Ticari Ortaklık Proğramı 1.0” olarak geçiyor.

Odaliy’e aktarılan bilgilerin TRON ekibi tarafından paslandığı tahmin ediliyor. Resmi anlaşmanın yapılmadığı, Resmi anlaşmanın ise gelecek hafta imzalanacağı gelen bilgiler arasında.

Tron (TRX), Baidu’ya ne sağlayacak, Baidu bu anlaşma ile ürünlerini test edebilme, geliştirme ve daha sonra inşa etme imkanına kavuşacak.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON (TRX) Baidu Resmi Anlaşmasının Detayları… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İddia: Monero Ağının Yüzde 85’i ASIC Madencilerinin Hakimiyeti Altında! Ethereum’un Bitcoin’e Karşı Gösterdiği Performans Parmak Isırtıyor ABD Hazine Bakanı’ndan Ripple’ı (XRP) ilgilendirebilecek kritik açıklama Bitcoin emeklilik planlarına nasıl yatırım yapabilirsiniz? Yeni Kurulan ABD Sağlık Hizmeti Birliği, Veri Kalitesi İçin Blockchain’i Deneyecek Bitcoin, Ethereum, XRP Fiyatı Sakin: Bu Altcoinler ise Yükselişte

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır