Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron merkeziyetsiz yapısını daha da güçlendiriyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron merkeziyetsiz yapısını daha da güçlendiriyor!
Tron merkeziyetsiz yapısını daha da güçlendiriyor!

© Reuters.  © Reuters.

Tron merkeziyetsiz yapısını güçlendirmek için yeni adımlar atmakta kararlı. Hatırlarsınız, 25 Haziran’da, TRON’un bağımsızlık günü olan Genesis bloğunun başlatılmasıyla bir grup özel temsilci görevlendirildi.

Tron merkeziyetsiz yapısını daha da sağlamlaştırıyor27 isimsiz gönüllü Genesis temsilcisi, TRON Bağımsız Grubu olarak tanıtıldı. Bu gurubun işi, geçişin sorunsuz şekilde yerine getirilmesi ve TRX göçünü destekleyen büyük kripto borsalarının değişim hizmetlerine ulaşmasını sağlamaktı.

Tüm bunların üzerinde, temsilcilere TRON Fonu’nun sahip olduğu 342 milyon TRX tokenı emanet edildi.

Plan, daha sonra Bağımsızlık Günü etkinliğinin hemen ardından 26 Haziran’da başlayan ilk Süper Temsilcileri seçimlerinden sonra yeni seçilen Süper Temsilcilerin, Genesis Temsilcileri’in yerine geçmesiydi. Ve bu süreç şu anda tamamlanmış durumda. TRON’un blockchain lideri olan Marcus Zhao, Genesis Temsilcileri’nin yetkisinin kaldırıldığını duyurdu:

Süreç, planlanandan biraz daha uzun sürdü. Düzenlenen ilk oylama, gerekli oy sayısına ulaşılamadığı için Ekim ayı sonlarında iptal edildi. Bu, Süper Temsilcileri için ikinci oylama. İlk oylamada sadece 16 oyda kaldı, ama Genesis Temsilcileri’nin yetkilerini kaldırmak için yeni oylamada yeterli sayı olan 20’ye ulaşıldı. Oylama için baraj sayısı 19’du!

Genesis yetkililerinin elinden alınması Tron ağını daha merkeziyetsiz hale getirebilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron merkeziyetsiz yapısını daha da güçlendiriyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”Bitcoin fiyatı hash hızını takip etmiyor. Ama bu ‘ölüm sarmalına’ neden olmayacak.” 2018’in son endeksi yayınlandı: Endekse göre en iyi kripto paralar Bitcoin kaldıraçlı işlem borsası BitMEX güvenlik tedbirlerini arttırıyor Araştırma: Bitcoin 2022’de 60 Bin Dolar Ünlü İsimden Bitcoin Yatırımcılarını Kızdıracak İddia: XRP, Bitcoin’den Daha Hızlıdır! Abu Dabi’deki Düzenleyiciden Çağrı: Kripto Paralara Uluslararası Düzenleme Gerekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır