Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron haberleri: Mainnetten sonraki en önemli güncelleme Kasım ayı sonunda yayına alınıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron haberleri: Mainnetten sonraki en önemli güncelleme Kasım ayı sonunda yayına alınıyor
Tron haberleri: Mainnetten sonraki en önemli güncelleme Kasım ayı sonunda yayına alınıyor

© Reuters. © Reuters.

Bugünkü yazımızda son Tron haberleri ne yönde buna göz atmak istedik. Tron’un Halka Açık Blockchain Bölümünden sorumlu Marcus Zhao, Tron’un son güncellemeler ve projelerin ilerleyişi ile ilgili kripto piyasasına ve Tron takipcilerine birtakım bilgiler verdi.

Son güncellemede, Marcus Tron Mainnet’in Odyssey Sürüm 3.1’e yükseltildiğine dikkat çekmişti. Mainnet’in bu versiyonu, Tron Sanal Makinesi’nin (TVM) etkinleştirileceği bir versiyon olacaktı.

TVM 12 Ekim’de başarıyla aktive edildi ve Tron projesi o zamandan bu yana etkileyici bir büyüme yaşadı. Mainnet’te yürütülen akıllı sözleşmelerin şu andaki sayısı 243.

Tron haberleri : Odyssey 3.2 Kasım Sonu Çıkacak.Tron Vakfı tarafından Tron Ağı için plan, her çeyrekte küçük bir yükseltme ve önemli bir güncellemeye sahip olmak. Bu plan ile Marcus Zhao, kripto topluluğuna Tron Odyssey 3.2’nin kasım ayı sonuna kadar çıkacağını bildirdi. Son Tron haberleri ‘ni kendi twitter hesabından duyurdu.

Tron Bug bounty Programı Hala AktifMarcus ayrıca geliştirici topluluğuna, Tron Bug Bounty programının hala devam ettiğini hatırlattı. Tron Vakfı, MainNet’in bu yılın başında piyasaya sürülmesinden birkaç gün sonra Hackerone’a Bug Bounty programını devretti. 2012 yılında kurulan HackerOne şirketlerin kritik yazılım güvenlik açıklarını ve hatalarını bulmakta. HackerOne dünyanın en büyük bilgisayar korsanları ve güvenlik uzmanlarına sahip ve müşterilerine, kullanım öncesinde 80.000’den fazla güvenlik denetimi gerçekleştirerek rapor sunmakta.

HackerOne Bug Bounty programı, aşağıdaki karşılık gelen ödülleri içeren hatalarda dört kategoriye sahip.

  • Kritik hata: Ödül 10.000 dolar. Bu, uzaktan çalıştırma ve özel anahtar sızıntısına neden olan hatalar ile Java-Tron düğümlerinin kontrolünü ele geçirebilen hataları içeriyor.
  • Yüksek hata: Ödül 6,000 dolar. Peer-to-Peer (uçtan uca merkeziyetsiz veri paylaşımı) ağ üzerinden veya RPC-API aracılığıyla Java-Tron’da Hizmet Reddine (DoS) neden olabilecek hatalar.
  • Orta hata : 3.000 dolar. Tron Protokolü aracılığıyla Java-Tron’da Hizmet Reddine (DoS) ve kullanıcı hesaplarında izinsiz işlem yapılmasına izin veren hatalara neden olabilecek hatalar.
  • Düşük hata : 100 $

Tron Mainnet’te hata bulma konusundaki son ödüller incelendiğinde, geliştiricilerin çalışmalarında 100 ila 10,000 dolar arasında ödül aldıklarını görüyoruz.

Sonuç olarak Tron haberleri şu yönde: Tron Mainnet, 25 Haziran Tron’un Bağımsızlık Gününde Genesis Bloğu’nun başlatılmasından bu yana kusursuz bir şekilde sürüyor. Ekim’deki Tron Sanal Makinenin aktivasyonu ile büyümeye devam etti. Platformun bir sonraki büyük güncellemesi, geliştiricilerin hata ödül programına katılmalarına teşvik edildiği için Kasım ayı sonunda yapılacak.

Bugünkü yazımızda Tron haberleri ve son güncellemelerden bahsettik. Görüş ve düşünceleriniz bizim için önemli. Lütfen paylaşın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron haberleri: Mainnetten sonraki en önemli güncelleme Kasım ayı sonunda yayına alınıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japonya’da Ödenmemiş Kripto Para Vergileri 93 Milyon Dolara Ulaştı Beta İndikatörü Işığında Bitcoin Fiyatı ve Borsa İlişkisi Bitcoin’in yeni rakibi Bitcoin SV fiyatında bizi neler bekliyor? Coinbase Kelly İle Çalışmaya Başladı CoinMarketCap Ripple’a karşı manipülasyon mu yapıyor? Cardano’nun Charles Hoskinson’u, Ethereum’daki Günlerinden Bahsetti: Vitalik Rock Yıldızı Gibiydi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır