Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Büyümeye Devam Ediyor: Geliştirici Ekibi 2 Kişiden 40 Kişiye Çıktı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Büyümeye Devam Ediyor: Geliştirici Ekibi 2 Kişiden 40 Kişiye Çıktı!
Tron Büyümeye Devam Ediyor: Geliştirici Ekibi 2 Kişiden 40 Kişiye Çıktı!Tron Foundation ve Tron blockchain ağı, üst üste gelen eleştirilere rağmen büyümeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Ethereum tabanlı bir token olarak yola çıkan ancak daha sonra kendi blockchain ağına geçiş yapan ve başlangıçta sadece iki geliştiriciden oluşan bir ekibi olan Tron, artık geliştirici ekibini 40 kişi üzerine çıkardı ve son hız projeyi büyütmeye devam ediyor.

Tron’un çekirdek geliştirici ekibinin gelişmesi, Tron blockchain ağının da gelişmesini ve merkeziyetsiz uygulamalar konusunda ciddi bir yere gelmesini sağladı.  Tron’un önde gelen yöneticilerinden Marcus Zhao, yakın zamanda yaptığı açıklamalarında Tron’un ekibinin ve geçtiğimiz sekiz ay boyunca yaşanan gelişmelerin oldukça iyiye gittiğini ve Tron’un şimdiden birden fazla merkeziyetsiz borsalara, oyunlara ve çeşitli uygulamalara ev sahipliği yaptığını vurguladı.

CEO Justin Sun da bu konuda açıklamalarda bulundu ve Tron ekibinin 2018 yılında muhteşem işler başardığını ve 2019 yılının da kesinlikle başka bir muhteşem yıl olacağını belirtti. Tron’un çekirdek geliştirici ekibi hakkında da açıklamalarda bulunan Zhao, şunları aktardı:

 ”Geliştiricilerimizin çoğu Alibaba (NYSE:BABA) ve Baidu gibi prestijli internet şirketlerinden gelmekte. En başta 8 kişiydik ancak bundan dokuz ay önce takımımızın sadece iki çalışanı vardı.”

”O tarihlerde, çok kez geç saatlere kadar kalıyorduk. Ancak daha sonra çabucak 10 kişiye ulaştık.”

İki kişi ile başladıktan sonra kıdemli mühendisler konusunda 40 kişiye ulaştıklarını belirten Zhao, 2019 yılında genişlemeye devam edeceklerini de ekledi.

Tron Büyümeye Devam Ediyor: Geliştirici Ekibi 2 Kişiden 40 Kişiye Çıktı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Büyümeye Devam Ediyor: Geliştirici Ekibi 2 Kişiden 40 Kişiye Çıktı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kayıpların Sürmesiyle Bitcoin 7.000$ Seviyesinin Altına Düştü Edirne’de Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliğine Şafak Baskını! Binance COCOS’u Listeleyeceğini Açıkladı, Fiyat Yüzde 80 Arttı Flaş kripto para haberleri: Ethereum vadeli işlemleri, Bitcoin, XRP, TRON, Cardano ve daha fazlası Forbes yazarı: Bitcoin, bu ay Globalcoin ile 10,000 doları aşabilir Bithumb XRP, EOS ve BCH İçin Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Açtı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır