Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trezor Kullanıcıları Artık Direkt Olarak Cüzdandan Kripto Para Alıp Satabilecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trezor Kullanıcıları Artık Direkt Olarak Cüzdandan Kripto Para Alıp Satabilecek
Trezor Kullanıcıları Artık Direkt Olarak Cüzdandan Kripto Para Alıp Satabilecek

2/2


2/2


Geçtiğimiz hafta önemli cüzdan üreticilerinden Trezor, cüzdanının beta arayüzüne direkt olarak kripto para al sat özelliği ekledi. Kullanıcılar artık 11 farklı kripto para birimi arasından, bir borsada ek ücret ödemeden, istedikleri ile trading yapabilecekler.

Cüzdan İçerisinden Direkt Trading Desteği
Cüzdanın yeni geliştirilmekte olan beta versiyonu eski ve geleneksel versiyon ile neredeyse birebir aynı ancak yeni cüzdanda henüz ana Trezor istemcisinde olmayan özellikler mevcut. Trezor 19 Eylül tarihinde kendi Twitter kurumsal hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile, bir çok takipçisini kripto para borsalarına ek komisyon vermekten kurtardı.

Beta versiyonunu kullanmak isteyen kullanıcıların tek yapması gereken ise, ana arayüze girerken yaptığınız gibi Trezor cihazınızı takıp beta versiyonunu seçmek.


Ancak beta versiyonu kullanan kişi daha önce hiç Trezor arayüzü kullanmadıysa ve ilk hesabıysa,  firma tarafından sunulan sorumluluk reddinin kabul edilmesi gerekiyor. Trezor platformunda bulunan kripto para birimleri arasında Changenow, Coinmama, Changelly, Paybis gibi nadir tokenler de mevcut. Bunun yanı sıra büyük kripto para birimleri olarak BCH, ZEC, XRP, LTC, BTG, XMR, DASH, DOGE, BTC, ETH, ETC ve XMR direkt olarak cüzdan içerisinden alınıp satılabilecek.

Trezor Kullanıcıları Artık Direkt Olarak Cüzdandan Kripto Para Alıp Satabilecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trezor Kullanıcıları Artık Direkt Olarak Cüzdandan Kripto Para Alıp Satabilecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum kurucu ortağı gündemi “2018’in kripto çöküşü” olarak nitelendirdi Justin Sun: Binance’ın Zararını Karşılamaya Hazırım Güçlü Altcoin, Bitcoin Atomik Takaslarını Blok Zincirine Entegre Ediyor Roger Ver: Bitcoin Cash’e Saldıranlar BTC Destekçileridir! Litecoin 21% oranında düştü Dondurulmuş Ethereum Tespiti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır