Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tom Lee’den 2019 Sonu Ethereum Fiyatı Tahmini Geldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tom Lee’den 2019 Sonu Ethereum Fiyatı Tahmini Geldi
Tom Lee’den 2019 Sonu Ethereum Fiyatı Tahmini Geldi

© Reuters.  Tom Lee’den 2019 Sonu Ethereum Fiyatı Tahmini Geldi© Reuters. Tom Lee’den 2019 Sonu Ethereum Fiyatı Tahmini Geldi

Fundstrat Küresel Danışmanlar Araştırma Başkanı, Tom Lee, Ethereum (ETH) için büyük bir dönüş olacak diyor. Lee, Ethereum’un 2019 yılı sonuna kadar 28 Eylül 2018’de mevcut olan 220 ABD doları tutarındaki fiyatının ve Ocak 2018’de 1,400 dolar seviyesindeki rekor seviyenin de üzerinde olacağını belirterek, Ethereum fiyatının 1.900 USD’ye vuracağını öngörüyor.

Lee, ETH’nin diğer büyük kriptolardan çok daha kötü durumda olduğunu belirterek, Ocak 2018’de zirveye ulaştığından bu yana %84 düşüş gösterdi. Görünüşe göre, bu düşüş diğer büyük kriptolardan iki standart sapma ve bu da son 4 kez Ethereum piyasası oldu. tersine döndü ve büyük bir ralli başladı.

Lee, “Biz, ETH’de devam eden eğiliminin tersine döneceğini ve güçlü bir şekilde toplanacağını düşünüyoruz” dedi.

Lee, 5,3 milyar dolarlık market hacmine sahip 5 numaralı EOS’un bir Ethereum tokeni olduğu ve daha sonra Eternum’dan kendi doğal blok zincirine taşındığı noktayı ortaya koydu. EOS kullanıcıları, EOS’u bir Ethereum tokeni olduğunda geri almak için büyük miktarlarda ETH satın alıyorlardı ama şimdi, bu talep tamamen ortadan kalktı. Buna ek olarak ICO düzenlemeleri, özellikle ABD’nin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanmadığı sürece yasadışı olduğu Birleşik Devletler’de büyük ölçüde artmakta. Lee, bazı ICO’ların panik satarak çöktüğünü ve böylece Ethereum’a olan mevcut talebi azalttığını düşünüyor.

Ayrıca, 2018’de, eApp kullanımı, Ethereum platformundaki kullanıcı sayısını düşüren ve Ethereum’un dApps ile ilişkili işlem ücretlerini ödeme talebi önemli ölçüde azalmıştır.

Bu faktörlerin kombinasyonu, ETH pazarında olumsuz bir duyguya neden oldu ve Lee bunun aşırı derecede olumsuz olduğunu düşünüyor. Bu olumsuz faktörler zaten ETH piyasasına yansıdı. Ethereum, dApp geliştirme ve token oluşturma için hala 1 numaralı blockchain platformu ve temellere dayanan bir ralli için kendini hazırlıyor.

Genel olarak Lee, kripto pazarının geri kalanının uzun vadede toparlanmasını bekliyor. Mayıs 2018’de Lee, Bitcoin’in 2019’un sonunda 36.000 USD’ye vuracağını söyledi.

Tom Lee’den 2019 Sonu Ethereum Fiyatı Tahmini Geldi isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tom Lee’den 2019 Sonu Ethereum Fiyatı Tahmini Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS 22% oranında düştü Panik yok! Bitcoin BTC fiyat düzeltmesi yapıyor Kripto kışına rağmen kripto ATM sayıları sürekli büyüyor İngiltere’deki Finans Otoritesi: ‘Kripto Paraların Faydalarından Yararlanılabilir’ BBVA Yetkilisi: Kripto Para Birimleri ”Mükemmel” Ama Genellikle Yasadışı Etkinlikler İçin Kullanılmakta Ethereum, Bitcoin’i ikiye katlıyor: Geliştiricilerde lider

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır