Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tom Lee: Bitcoin’in 2018 Sonuna Kadar Maksimum 22.000 Dolar Potansiyeli Var!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tom Lee: Bitcoin’in 2018 Sonuna Kadar Maksimum 22.000 Dolar Potansiyeli Var!
Tom Lee: Bitcoin’in 2018 Sonuna Kadar Maksimum 22.000 Dolar Potansiyeli Var!Fundstrat Global Investors‘ın ünlü analisti Tom Lee, yeni yaptığı röportajında yine ve yeniden Bitcoin ile ilgili bir fiyat tahmininde bulundu. Sosyal medya bloğu Crypto Tips ile yaptığı röportajda enteresan açıklamalarda bulunan analist, 200 günlük hareketli ortalamanın herhangi bir kripto para biriminin gelecekteki performansını belirlemede kilit öneme sahip olduğunu vurguladı.

Fundstrat tarafından geçtiğimiz hafta yapılan analize değinen Lee, konu hakkında şunları ifade etti:

”Bitcoin 200 günlük hareketli ortalamanın aşağısında olduğunda, o tarihlerin sonrasındaki 6 ay içerisinde sadece %50 artış gösterebiliyor, ancak lider kripto para birimi 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde olduğunda, yükseliş bu defa %80 oranına çıkıyor.”

”200 gün ve bunun gösterdiği trend açıkçası oldukça önemli.”

Tom Lee bu yılki fiyat düşüşünün aksine, Bitcoin’in hiç beklenmeyen bir tırmanış yapmasının ”çok daha olası” olduğun ifade etti. Bir çok uzman Bitcoin’in daha fazla yükselmesi için öncelikle 3000 dolarlık taban seviyesine inmesi gerektiğini düşünürken, Lee söz konusu tabanın 6000 dolar olduğunu vurguluyor.

”Sürpriz nerede olabilir? Ben Bitcoin’in fiyatının 3.000 dolara çökeceğini düşünen bir çok insan biliyorum ancak bunun yerine fiyatlarda çok patlayıcı bir yükseliş görmek daha şaşırtıcı ve sürpriz olacaktır.”

Piyasa hacmine göre ikinci kripto para birimi olan Ethereum‘a da değinen Lee, ETH için gereken desteğin piyasaya geri döndüğüne işaret etti. Ethereum özellikle 2017 yılının Mayıs ayından beri süregelen zaman zarfında, Bitcoin’den bile daha fazla değer kaybı yaşadı.

Tom Lee: Bitcoin’in 2018 Sonuna Kadar Maksimum 22.000 Dolar Potansiyeli Var! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tom Lee: Bitcoin’in 2018 Sonuna Kadar Maksimum 22.000 Dolar Potansiyeli Var! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee’den umutları yeniden yeşerten Bitcoin tahmini geldi Hisse Senedi Piyasalarındaki Volalite BTC’ye Kıyasla Ne Durumda? Craigh Wright: “İnternetin de bankaların da itici gücü Bitcoin olacak” Tim Draper: 2021 Yılında Herkes Bitcoin İle Kahve Alabilecek! Porno İzlediği İddiasıyla 84 Yaşındaki Kadına Bitcoin Şantajı Booking Ceo’su Kripto Para Birimlerine Yeşil Işık Yaktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır