Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Thomas Lee Yine İddialı Konuştu: Bitcoin 20 Yıl İçerisinde Koin Başına 10 Milyon Dolarlık Değere Sahip Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Thomas Lee Yine İddialı Konuştu: Bitcoin 20 Yıl İçerisinde Koin Başına 10 Milyon Dolarlık Değere Sahip Olabilir
Thomas Lee Yine İddialı Konuştu: Bitcoin 20 Yıl İçerisinde Koin Başına 10 Milyon Dolarlık Değere Sahip OlabilirFundstrat‘ın yönetici ortağı Thomas Lee veya Tom Lee, katıldığı Blockshow Asia etkinliğinde, kripto para sektörü ile çok çeşitli açıklamalarda bulundu ve yine öne çıkmayı başardı. Bitcoin‘in FAANG (Facebook (NASDAQ:FB), Amazon (NASDAQ:AMZN), Apple (NASDAQ:AAPL), Netflix (NASDAQ:NFLX), Google (NASDAQ:GOOGL)) hisseleri ile karşılaştıran ve birbiri ile ilişkilendiren Lee, Bitcoin’in 20 yıl sonraki fiyatı hakkında da iddialı bir tahminde bulundu.

Daha önceki jenerasyonlar ve onların yatırımları konusuna değinen Lee, konuşmasına şöyle başladı:

”Sessiz kuşak (büyük buhran döneminde doğanlar), 1971 yılında ABD doları standardı varken, yatırım olarak altın alan tek nesil olarak bilinmekte. Bu da altının tek bir nesil sayesinde 15 kat arttığı tek zamandı ve aynı şey kripto para birimleri ile Y Nesli (milennial) ile kripto para birimlerinde de olacak.”

1980’li yıllara ve FANG hisselerine değinen Lee, her neslin kendi FANG hisselerini oluşturduğunu ve sıradaki büyük FANG’ın FinTech içerisinde olduğunu ifade etti ve ekledi:

”Sıradaki büyük FANG büyük ihtimalle FinTech içerisinde ve kökü de Bitcoin’e dayanıyor olabilir. Bu, (bu) neslin gerçek bir fırsatı. Bence kripto hala ilk aşamalarından birisinde ve toplamda 50 milyon aktif kripto para cüzdanı varken, 227 milyon PayPal hesabı, 4.6 milyar Visa (NYSE:V) ve MasterCard hesapları var. Bitcoin 20 yıl içerisinde tek bir koin başına 10 milyon dolar değere ulaşabilir.”

Cüzdan sayısına ve bunun büyümesine değinen Lee, kripto para birimleri ve Bitcoin’in özellikle Y kuşağı için yeni bir devrim olduğunu ve 2019 yılında kurumsal oyuncular tarafından oyunun kurallarının değiştirileceğine vurgu yaptı.

Bakkt ve Fidelity gibi kurumların, 2019 yılında platformlarını piyasaya sürmeleri beklenmekte.

Thomas Lee Yine İddialı Konuştu: Bitcoin 20 Yıl İçerisinde Koin Başına 10 Milyon Dolarlık Değere Sahip Olabilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Thomas Lee Yine İddialı Konuştu: Bitcoin 20 Yıl İçerisinde Koin Başına 10 Milyon Dolarlık Değere Sahip Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güney Amerika Ülkesi Kolombiya’daki Bitcoin ATM Sayısı 17’i Geçti! İkiye bölünen Bitcoin Cash madencilikte sınıfta kaldı: Bitcoin’den yüzde 50 daha az kârlı İslami ekstremistler Bitcoin’i en önemli buluşlardan biri olarak görüyor Ünlü Analist Selcoin, Bitcoin ve Altcoin’lerle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu Bitcoin Destek Noktası 3.300 Dolar Bitcoin için 2500 dolar neden sürekli gündeme geliyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır