Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tezos CEO’su ve JPMorgan Blockchain Ekip Lideri: Bitcoin Fiyatı Bir ”Dikkat Dağıtıcıdır”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tezos CEO’su ve JPMorgan Blockchain Ekip Lideri: Bitcoin Fiyatı Bir ”Dikkat Dağıtıcıdır”
Tezos CEO’su ve JPMorgan Blockchain Ekip Lideri: Bitcoin Fiyatı Bir ”Dikkat Dağıtıcıdır”Kripto para piyasasındaki devasa fiyat dalgalanmaları, bir çok kişiyi sektörden şüphe etmeye itti. Yine de, piyasanın ilk girişimcilerinden ve önde gelen isimlerinden bazıları, kripto para sektörünün bu günleri 2019 yılında atlatacağı kanısında.

Piyasanın önemli isimlerinden olan Tezos CEO’su Kathleen Breitman ise, Fortune kaynağına verdiği demeçte, bütün kripto para piyasasının sadece tek bir kripto para biriminin fiyatı ile ölçülmemesi gerektiğini vurguladı:

”Fiyat büyük bir dikkat dağıtıcı. Bir çok yükseliş ve iniş gördüm. Teknolojinin uzun vadeli geleceği konusunda umutluyum. Asla fiyatları kontrol etmem. Fiyatlar küçük akıllar içindir.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in piyasa hakimiyeti, Ethereum devreye girene kadar %80 ve %90 civarında gezinirken, şu sıralar %54 gibi bir orana düştü. Bunun yanı sıra geçtiğimiz 2017 yılının Aralık ve 2018 yılının Ocak aylarında da Bitcoin’in piyasa hakimiyeti diğer kripto para birimlerinin yükselmesi ile ciddi bir şekilde düşmüştü.

JPMorgan (NYSE:JPM) Chase‘in blockchain programı lideri Christine Moy da fiyatın aslında değersiz olduğu görüşüne katıldı ve bunu kendi ifadeleri ile şu şekilde anlattı:

”Gerçekten önemli olan şey, finansal alt yapının gelecek neslidir. Teknolojik süreçler zaman alır. Kripto para birimlerinin günlük fiyatına bakmak dikkati başka yöne çekmek için söylenen söz gibidir. Gerçekte, asıl değer teknolojinin zamanla ne sağlayabildiği ile alakalıdır.”

Moy bunun yanı sıra JPMorgan’ın blockchain teknolojisini kendi finansal sistemlerine entegre etmek adına çalışmaları devam ettirdiğini ifade etti.

Tezos CEO’su ve JPMorgan Blockchain Ekip Lideri: Bitcoin Fiyatı Bir ”Dikkat Dağıtıcıdır” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tezos CEO’su ve JPMorgan Blockchain Ekip Lideri: Bitcoin Fiyatı Bir ”Dikkat Dağıtıcıdır” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Arthur Hayes: Bitcoin’de 20 bin dolara hazır olun Bitcoin’lerinizi Çalınırsa, Bunları Geri Almak İçin Yüzde 20 Şansınız Var! Dikkat!! Ripple 0.35 Dolarda Tutunamayabilir! Profesör: Rusya Doları Bırakıp Bitcoin’e Geçiş Yapacak Son Bitcoin fiyat düşüşü bir umut ışığı olarak değerlendiriliyor Flaş kripto para haberleri: Bitcoin balinalarının korkutan istatistikleri, XRP, TRON, VeChain, Ontoloji, Kyber, OmiseGo ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır