Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tecrübeli Akademisyen, Kadir Has Üniversitesi Bünyesinde Kripto Para Dersi Verecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tecrübeli Akademisyen, Kadir Has Üniversitesi Bünyesinde Kripto Para Dersi Verecek!
Tecrübeli Akademisyen, Kadir Has Üniversitesi Bünyesinde Kripto Para Dersi Verecek!

2/2


2/2

Blockchain ve kripto para birimleri ilerleyip geliştikçe, söz konusu teknolojiler hakkında olan eğitim olanakları da hız kesmeden artmaya devam ediyor. Özellikle yabancı ülkelerden yapılan girişim atağı Türkiye çevrelerinde çok fazla karşılık bulamasa da, bunların hiç olmadığı da iddia edilemez.


İlgili haber:
Türkiye’de Bir İlk! Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain İle Diploma Dağıtacak

Türkiye’de blockchain ile ilgili eğitimsel yenilikleri ilk olarak Bahçeşehir Üniversitesinden duymuş olsak da, İsmail Hakkı Polat önderliğinde Türkiye’nin ilk kripto para derslerinden birisinin duyurusu yapıldı.


İlgili haber:
Türkiye’de Bir İlk: Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Merkezi Kurdu

Kadir Has Üniversitesinde yeni medya bölümü kurucusu ve kripto para sektöründe de tanınan bir isim olan Polat, müjdeyi kendi Twitter hesabı üzerinden verdi.


İsmail Hakkı Polat, ders, dersin içeriği ve gereklilikleri hakkında ek bilgiler ise, kripto sektörünün ‘hocası’ olarak görülen Polat’ın Twitter floodunda daha detaylı incelenebilir.


Atılan tweetler ve şartlar arasında en dikkat çekicilerinden birisi ise, final sınavının Hackaton şeklinde olacak olması. Umuyoruz ki bu ve bunun gibi girişimler Türkiye çevrelerinde de artışa geçebilir.

Tecrübeli Akademisyen, Kadir Has Üniversitesi Bünyesinde Kripto Para Dersi Verecek! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tecrübeli Akademisyen, Kadir Has Üniversitesi Bünyesinde Kripto Para Dersi Verecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Analistlerden Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin İçin Korkutucu Tahmin Winklevoss Kardeşler Charlie Shrem’e 45 Bin Dolar Verecekler SEC Başkanı Kripto Para Birimleri İçin Kuralların Değişmeyeceğini Söyledi Goldman Sachs CEO’su, Kripto Para Alım Satım Platformunu Yalanladı! Binance Vs. Digibyte – CZ ”Yalancı Bir Sahtekar” Bitcoin Cash yükselişe önderlik ediyor: Yüzde 20 artış

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır