Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tayland: 7 Kripto Para Borsasından 4 Tanesine Lisans Verildi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tayland: 7 Kripto Para Borsasından 4 Tanesine Lisans Verildi!
Tayland: 7 Kripto Para Borsasından 4 Tanesine Lisans Verildi!

© Reuters.  © Reuters.

Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), geçtiğimiz 2018 senesi içerisinde 7 kripto para borsasının resmi olarak lisans alabilmek için başvuruda bulunduklarını ve 7 kripto para borsası lisans başvursundan sadece 4 tanesine bugün izin verebildiklerini ve lisans verilen 4 kripto para borsasının kısa sürede Tayland’da resmi olarak ticari işlemlere başlamalarına izin verileceğini açıkladı. Lisans alan 4 kripto para borsasının dışında kalan 3 kripto para borsasının çeşitli nedenlerden dolayı resmi lisans alamadıkları ve lisans alamayan 3 kripto para borsasının Tayland’da resmi lisans alana kadar hizmet sunamayacak oldukları açıklandı.

Ülkede resmi olarak lisans almak zorunlu
Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), ülkede kripto para borsalarının resmi olarak lisans almak zorunda olduklarını, aksi durumda lisans almayan ve hizmet sunmak isteyen yabancı kripto para borsaları dahil tüm yasadışı kripto para borsaları hakkında kapatma ve belirli cezai işlemler uygulayacak olduklarını açıklıyor. Ülkede, kripto para borsalarına yönelik olarak yatırımcılar lisans verilirken yatırımcıların düşünülmesini ve her lisans başvurusuna olumlu olarak yanıt verilmemesinin ekonomik güvenlik için gerekli olduğuna inanıyorlar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tayland: 7 Kripto Para Borsasından 4 Tanesine Lisans Verildi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

McAfee, Bitcoin için 1 milyon tahmininde geri adım attı İngiltere’de Kripto Para Girişimlerine Rekor Yatırım YouTube’un Bitcoin yasağına Kim Dotcom yorumu: Daha fazlasına hazır olun Kripto Paralarla Fidye İsteyen İnsan Kaçakçılarının Sayısında Artış Var Opera Touch! dApps ve Kripto Para Cüzdanı Bulunan Tarayıcı Tanıtıldı Bitcoin, Ethereum ve Ripple’dan hangisi çöküş ya da ralli yolunda? Analistler cevaplıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır