Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stephen Innes: Kripto Paraların Maskaralığı, Lale Çılgınlığını Geçti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stephen Innes: Kripto Paraların Maskaralığı, Lale Çılgınlığını Geçti
Stephen Innes: Kripto Paraların Maskaralığı, Lale Çılgınlığını GeçtiBitcoin ve kripto para piyasası geçtiğimiz hafta sonu içerisinde küçük çaplı yükseliş elde etmiş olsa da, basın saatine göre bütün kripto para birimleri tekrardan düşüşe geçti. Bitcoin geçtiğimiz hafta içerisinde ‘daha fazla düşmez herhalde’ denilmesine rağmen, yılın yeni en düşük seviyesini keşfetti. İnsanlar son noktaya gelindiği kanısında olsa da, bir kaç analist durumun bitmekten çok uzak olduğunu ve bizleri uzun bir ayı piyasasının beklediği kanısında.

Oanda bünyesinde Asya Pasifik trading sorumlusu olarak çalışan Stephen Innes, MarketWatch kaynağına verdiği demeçte mevcut piyasa şartları için oldukça iç karartan yorumlarda bulundu ve Bitcoin’in kullanım konusunda yaşadığı eksikliğin, bunun sebeplerinden birisi olduğunu ifade etti:

”Bitcoin, lale soğanı çılgınlığının maskaralığının da çok ötesine gitti. Bu yıl kripto para birimleri için tam anlamıyla bir felaket oldu ve mevcut ayı piyasası herhangi bir sebep veya temel olmadan kötüden daha da kötüye gidebilir.”

Bitwise bünyesinde araştırma bölümü başkanı olarak görev alan Matt Hougan ise, ICE (NYSE:ICE), Fidelity ve Yale ile Stanford gibi devasa kurumların piyasaya girişinin, düzenlenmiş kripto para yatırım fonlarına oldukça fazla yatırımcı çektiği görüşünde:

”Bakkt Bitcoin vadeli işlemler borsası, Fidelity Digital Asssets platformunun piyasaya çıkması ve Yale ile Stanford Üniversitelerinin kripto para sektörüne girişi gibi ufukta yer alan önemli olumlu gelişmeler sayesinde, yüksek kaliteye sahip Bitcoin ve Ether fonları konusunda ciddi bir ilgi artışı gözlemledik.”

Stephen Innes: Kripto Paraların Maskaralığı, Lale Çılgınlığını Geçti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stephen Innes: Kripto Paraların Maskaralığı, Lale Çılgınlığını Geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CME Group Bitcoin Vadelileri Rekor Hacimde Mike Novogratz: Bitcoin 18 Ay İçerisinde Rekor Kıracak 12 Bin Kripto Para Meraklısı En Güvenilir Bitcoin Borsasını Seçti  SEC 2019’da ETF’leri Onaylamalı!  CCN’e Göre İşte 5 Neden! Bitcoin 10 bin doların altına düşerken BitMEX’te 120 milyon dolar likidite oldu Ünlü CEO Bitcoin’in Fiyat Düşüşünü Bilse de, Bunu ‘Kutlamıyor’

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır