Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar Lumens, Piyasa Değeri Açısından Bitcoin Cash’i Geçerek, 4. Sıraya Yükseldi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar Lumens, Piyasa Değeri Açısından Bitcoin Cash’i Geçerek, 4. Sıraya Yükseldi!
Stellar Lumens, Piyasa Değeri Açısından Bitcoin Cash’i Geçerek, 4. Sıraya Yükseldi!

2/2


2/2


Kripto para piyasası son 24 saat boyunca tamamen kızıla boyanmış bir durumda. CoinMarketCap üzerindeki verilere göre, piyasa hacmi açısından top 10 içerisinde yer alan kripto paraların 9 tanesi, düşüş eğilimine geçiş yaptı. Düşüş yaşamayan tek kripto para birimi olan Tether ise, %0.08’lik bir yükseliş yaşıyor ki söz konusu stabil koin’in, piyasadaki diğer kripto para birimleri düşerken bir nebze yükselişe geçmesi de piyasa dinamikleri arasında yer almakta.

Geçtiğimiz Kasım ayında başlayan düşüş dalgasında diğerlerine göre daha az değer kaybı yaşayıp, ikinciliğe yerleşen XRP‘den sonra, fırsattan istifade eden yeni bir kripto para birimi daha ortaya çıktı.

Basın saatine göre 2.992 milyar dolarlık piyasa hacmine sahip olan Stellar Lumens (XLM), son 24 saat içerisinde %5.07 düşüş yaşıyor olmasına rağmen, kendisinden daha fazla değer kaybeden Bitcoin Cash’i geride bıraktı ve dördüncülüğe yerleşti. Stellar Lumens özellikle son dönemlerde XRP ile birlikte yükseliş yaşayan kripto paralardan birisi oldu.


Geçtiğimiz Kasım ayında yaşanan düşüş ve Bitcoin‘in 3.600 dolarlara kadar inmesi sonrası, bir çok kripto para topluluğu üyesi yeni nesil kripto paraların Bitcoin gibi iş-ispatı (proof-of-work) ve madencilik gerektiren modeller yerine, XRP ve XLM gibi madenciliği olmayan modellerden oluşacağını iddia etmişti. Daha sonra nispeten toparlanma yaşayan ve 4.300 dolarlara kadar yükselen Bitcoin ise, basın saatine göre 4.034 dolardan işlem görüyor ve 4.000 dolar destek seviyesinin üzerinde kalmak için canla başla savaşıyor.

Stellar Lumens, Piyasa Değeri Açısından Bitcoin Cash’i Geçerek, 4. Sıraya Yükseldi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar Lumens, Piyasa Değeri Açısından Bitcoin Cash’i Geçerek, 4. Sıraya Yükseldi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Civic Platformu, Apple Eski Çalışanı ile Anlaştı Kripto Para Piyasası Bir Anda Kızıla Büründü – Sebep Bitfinex Mi? Bitcoin, ETH, XRP Sakin; Tim Draper Destekli Altcoinse Boğa Koşusunda! Litecoin 11% oranında geriledi XRP Geçen Ay Yaşanan Yükselişinin Yüzde 68’ini Geri Verdi – Haftalık Düşüş Yüzde 20 Oranında Hukuk Firması Kripto Para Dolandırıcısına Dava Açtı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır