Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stabil Koin Projesi Basis, Kötü Haberi Verdi ve Yatırımcıların Paralarını İade Etmeye Başlayacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stabil Koin Projesi Basis, Kötü Haberi Verdi ve Yatırımcıların Paralarını İade Etmeye Başlayacak
Stabil Koin Projesi Basis, Kötü Haberi Verdi ve Yatırımcıların Paralarını İade Etmeye BaşlayacakStabil koinler son dönemin belki de en popüler kripto para birimi çeşitlerinden birisi haline geldi. Tether‘in sallantılı tahtı ve birbiri ardına gelen ‘şüpheli’ olaylardan sonra, kurumsal kripto para firmaları tarafından piyasaya sürülen TUSD, Pax, GUSD, USDC gibi stabil koinler, piyasaya çıktıkları günden bu yana stabil bir yükseliş göstermeye devam ediyorlar.

Stabil koin alanında belirli bir tanınmışlığa sahip olan Basis projesi ise, ne yazık ki aynı tipten bir yükselişi yakalayamayanlar arasında yer alıyor. Basis, kapanışını ilan etti ve topladığı yatırımların büyük bir kısmını da iade edeceğini duyurdu. Firma fonlamada 133 milyon dolara yakın bir miktar toplamış ve kendi ‘algoritmik’ stabil koin’ini piyasaya sürerken regülatörlerle anlaşma sağlayamamıştı. Stabil koin projesine fon sağlayanların arasında Bain Capital Ventures, GV, Andreessen Horowitz, Lightspeed Ventures ve bir kaç başka firma daha vardı.

Basis projesine karşı hangi regülatörün baskı kurduğu veya regülatörlerin Basis ile neden problem yaşadığının tam nedeni bilinmiyor. Basis tarafından yapılan açıklamaya göre fonlar yakın bir zamanda ödenmeye başlayacak. Ayı piyasası 2018 yılında sadece kripto para birimlerini değil, değeri itibari paralara endeksli olan stabil koinleri bile paramparça etti ve zaman zaman bunlardan bir çoğu 1 doların veya endeksli olduğu para biriminin altına geriledi.

Bunun yanı sıra XBTO Group CEO’su Philippe Bekhazi gibi bir çok uzman, 2019 yılının aslında stabil koinlerin yılı olacağını düşünmekte.

Stabil Koin Projesi Basis, Kötü Haberi Verdi ve Yatırımcıların Paralarını İade Etmeye Başlayacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stabil Koin Projesi Basis, Kötü Haberi Verdi ve Yatırımcıların Paralarını İade Etmeye Başlayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dark Web Satıcısına 20 Yıl Hapis Cezası! Yarın büyük gün: SEC’in Bitcoin ETF kararı kripto piyasalarında çöküşe neden olur mu? Samson Mow: Bitmain IPO’su Çok Şüphe Uyandırıcı JPMorgan CEO’su Jamie Dimon: Bitcoin ”Umurumda Değil” Nvidia: Hisselerin Dördüncü Çeyrekteki Düşüşünde Kripto Para Madenciliğinin Payı Yok! Rippe (XRP) Biri Mobil İki Bitcoin Borsasında Listelendi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır