Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stabil Koin Piyasası Patlama Yaşıyor: Yeni Stabil Koin USDS ile Tanışın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stabil Koin Piyasası Patlama Yaşıyor: Yeni Stabil Koin USDS ile Tanışın
Stabil Koin Piyasası Patlama Yaşıyor: Yeni Stabil Koin USDS ile TanışınGün geçmiyor ki yeni bir stabil koin daha kripto para sektörüne giriş yaptığını duyurmasın. Stably isimli blockchain startup firması tarafından Perşembe günü yapılan duyuruya göre, StableUSD (USDS) artık alım ve satım hizmetlerine açık. Token, Nevada içerisinde düzenlenen ve denetlenen bir tröst şirketi olan Prime Trust tarafından denetlenmekte ve emanet altında tutulmakta olup, direkt olarak ABD doları endeksli olacak. Prime Trust özellikle bir kaç stabil koin projesine birden destek vermesi ile dikkat çeken bir firma haline geldi.

Projenin bir blog gönderisinde iddia ettiğine göre, USDS sahip olduğu itibari para karşılıkları konusunda oldukça şeffaf olacak:

”Stably, itibari para endeksli bir stabil koin’in müşterilerin ve işletmelerin güven duyması için yüksek standartlarda halka açık şeffaflık gerektirdiğinin farkında. Stably’nin gelecekteki platformunun kullanıcıları bizim itibari para rezervimizi kendi Prime Trust API’lerinden gerçek zamanlı olarak izleyebilecekler.”

Cohen & Co isimli danışmanlık firması da Stably’nin itibari para rezervleri için haftalık denetimler gerçekleştirecek. Özellikle piyasanın lider stabil koin projesi Tether‘in son dönemlerde 1’e 1 oranında endeksli olduğu dolara karşı değerini koruyamaması sonrası, çok önemli firmalardan stabil koin girişimleri gelmişti ve Tether ciddi anlamda değer kaybı yaşadı. Dün ortaya çıkan bir haberde ise Tether’in sonunda kendisi ile çalışacak bir banka bulduğu ortaya çıkmıştı.

Tether’in yeni partner bankası Bahamalar merkezli Deltec Bank & Trust olacak ancak bunun sorunları giderip gideremeyeceği ise hala belirsizliğini korumakta.

Stabil Koin Piyasası Patlama Yaşıyor: Yeni Stabil Koin USDS ile Tanışın isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stabil Koin Piyasası Patlama Yaşıyor: Yeni Stabil Koin USDS ile Tanışın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Zhao’dan Borsa Açıklaması Ripple’dan İzlanda Yatırımı Litecoin’de Kritik Seviye Belli Oldu VanEck Piyasa Stratejisti: Bitcoin ETF’si Milyarlarca Dolarlık Yatırım Getirecek Dünyanın ilk ETF’sinde listelenecek 5 kripto para belirlendi. İşte HODL edilecek paralar The Block: Türkiye Kripto Para Borsalarını En Çok Ziyaret Eden 15. Ülke!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır