Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stabil Koin GUSD, Liquid Kripto Para Borsasında Listelendi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stabil Koin GUSD, Liquid Kripto Para Borsasında Listelendi
Stabil Koin GUSD, Liquid Kripto Para Borsasında ListelendiJapon fintech şirketi Quoine tarafından işletilen Liquid kripto para borsası, Twitter üzerinden yaptıkları açıklamada son zamanların en çok konuşlan stabil koin projelerinden birisi olan GUSD’u listelediklerini duyurdu.

GUSD veya Gemini Dollar projesi, Gemini kripto para borsasının sahibi Cameron ve Tyler Winklevoss ikizleri tarafından piyasaya sürülmüştü. Geçtiğimiz Cuma günü ortaklık imzalayan Liquid ve Winklevoss’ların kripto para borsası Gemini, Pazartesi günü de böyle bir duyuru ile gündeme girdi. Liquid kripto para borsası şuan en büyük itibari para – kripto para piyasalarından birisi ve 120 milyon dolar civarında ticari hacme sahip. Ancak buna rağmen borsa ilk başta GUSD için sadece Bitcoin ve Ethereum kripto para paritelerini açacak ve bunun temel nedeni de Japonya ve regülasyonları. Japonya, özellikle geçtiğimiz dönemlerde yaşanan hacklenme olayları sonrası kripto para borsalarına çok sıkı düzenlemeler getirmiş ve itibari para paritesi konusunda lisans gerekliliğini şart koşmuştu.

Bunun yanı sıra Gemini borsasının ve GUSD’un kayıtlı olduğu New York eyaletinin finansal regülatörü de Japonya’dan pek geri kalan bir konumda değil. Dolara 1’e1 endeksli olması gereken GUSD’un basın saatine göre değeri, %0.37 artışla 1.01 dolar civarlarında.

Stabil Koin GUSD, Liquid Kripto Para Borsasında Listelendi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stabil Koin GUSD, Liquid Kripto Para Borsasında Listelendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Ethereum Küçük Çaplı Düşüşler Yaşıyor, Piyasa Genel Olarak Geriliyor Bitcoin 4.100 Doları Zorlarken, Kripto Para Piyasasında Belirsizlik Hakim Bitcoin’e 1860’ların petrolü benzetmesi Blockchain Teknolojisi ile Online Oy Kullanmak Pek İyi Bir Fikir Olmayabilir Bitcoin’in Spot ve Vadeli Fiyatına Yönelik Çarpıcı Bir Rapor Yayınlandı! Ethereum İçin Kötü Haber – Binance CEO’su CZ, Ethereum Tabanlı Token Projelerine Seslendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır