Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Son Dakika: Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri Ocak ayına ertelendi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son Dakika: Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri Ocak ayına ertelendi!
Son Dakika: Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri Ocak ayına ertelendi!

© Reuters.  © Reuters.

Bugün şirketin blog yazısında yapılan duyuruya göre, Bakkt Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri Ocak ayının 24’üne ertelendi. Ticari işlemleri ve depolama işlemleri belirtilen tarihte başlayacak.

Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri Ocak ayına ertelendiPlatform tarafından yapılan açıklamada ,

“Vadeli işlemlerinin ileri bir tarihe alınmasının sebebi, yeni sözleşmenin ticaretine ve depolanmasına başlamadan önce müşteri için ek süre sunulması gerektiğindendir” denildi.

Bakkt CEO’su Kelly Loeffler tarafından Medium’da yapılan bir duyuruda,“faiz oranlarını tam olarak belirlemek” ve “yeni oluşan bu varlık sınıfında tüm parçaları bir araya getirmek için gerekli zaman” için vadeli işlemleri tehir ettiklerini açıkladı.

Kelly Loeffler sözlerine şöyle devam etti:

“Ürün lansmanlarıyla çoğu zaman olduğu gibi, test süreci, riskler var. Henüz süreci tamamlayamadık. Bu yüzden vadeli işlemlerin lasmanını ileri bir tarihe çektik.“

Bakkt, 12 Aralıkta vadeli işlemleri başlatacağını duyurmuştu. Aslında vadeli işlemlerini ileriye çekmenin ardında başka sebepler yatıyor olabilir. Büyük ihtimalle, vadeli işlemler için düzenleyicilerden henüz onay alamamış olabilirler.

Vadeli işlemler sonunda müşteriler nakit alır ama Bakkt bunu değiştirmek istiyor. Bu yüzden Bakkt’ın düzenleyeceği vadeli işlemler sonunda müşterilere gelir olarak Bitcoin verilecek.

Bununla birlikte, şirketin CEO’su Loeffler, birden fazla bitcoin vadeli işlemleri sunabileceğini ima etti. Daha sonra paylaşımında, Loeffer sözlerini şöyle bitirdi:

“Teklifimizi genişletmek için başlangıç ​​aşamasında fırsatları ele alıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu yeni özelliklerin bir kısmı hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız. Ayrıca, soğuk depo işlemlerimiz için bitcoin sigortasına sahip olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Varlıklarınız Bakkt’ın güvencesi altında!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Son Dakika: Bakkt Bitcoin vadeli işlemleri Ocak ayına ertelendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft, Telefonica ile Yaptığı İş Birliğini Genişletti NYSE’nin Bitcoin platformu Bakkt’tan Bitcoin yatırımcılarına kötü sürpriz Binance Coin İle Kritik Döneme Giriliyor Ünlü Analist Ethereum’da Güçlü Sıçramaya İşaret Etti Estonya Hız Kesmiyor! Yeni Bir Kripto Para Borsasına Tam Onay Verildi SlowMist: Kripto Para Borsalarına Yönelik Saldırıları Önleyecek Teknolojimiz Var

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır