Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Şoke Eden Ocak Tahmin Raporu: Bu İki Kripto Para Hariç Piyasa Kana Bulanacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Şoke Eden Ocak Tahmin Raporu: Bu İki Kripto Para Hariç Piyasa Kana Bulanacak!
Şoke Eden Ocak Tahmin Raporu: Bu İki Kripto Para Hariç Piyasa Kana Bulanacak!


Fiyat karşılaştırma sitesi olan Finder.com Ocak 2019 sonu tahminleri de dahil olmak üzere 11 kripto paraya yönelik öngörüsünü içeren “Ocak Kripto Para Tahmin Araştırması”nı yayınladı.

  • Neredeyse tüm kripto paraların 1 Şubat 2019’a kadar düşmesi bekleniyor.
  • TRON (TRX), Dogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) en büyük düşüşleri yaşayacak olan kripto paralar olarak belirleniyor.
  • Stellar (XLM) ve Cardano (ADA), bu ay artacağı tahmin edilen tek kripto paralar.
  • 2019 için rapora göre yatırım yapılması gereken kripto paralar Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Stellar (XLM) olarak gösteriliyor.

Rapora göre TRON, Dogecoin ve Litecoin en çok kaybeden paralar olacak
Kişisel finans sitesi Finder.com’un en son aylık Cryptocurrency Predictions Survey raporunda uzmanlar, piyasadaki en büyük 10 kripto paranın sekizinin yanı sıra ilk üç trend token olan Monero, Dogecoin ve NEO’ya yönelik 2019 tahminlerini paylaştılar.

Raporda neredeyse tüm kripto paraların -sırasıyla yüzde 43 ve yüzde 84 artması beklenen- Cardano ve Stellar hariç olmak üzere bir sonraki aya kadar düşmesi bekleniyor. TRON, Dogecoin ve Litecoin, sırasıyla yüzde 52, yüzde 47 ve yüzde 35 tahmin edilen düşüşlerle 1 Şubat 2019’a kadar en büyük düşüşleri yaşayacak kripto para birimleri olarak gösteriliyor.

Rapora göre, tüm kripto paralar önümüzdeki aya kadar değer kaybedecek
Neredeyse tüm kripto paraların önümüzdeki aya kadar değer kaybedeceği tahmin edilirken, bu kripto paraların beşinin gelecek yıl toparlanması bekleniyor. Ayrıca rapora göre bu yıl boyunca toplam yedi tokenin değerinin artacağı tahmin ediliyor.

2019 yılında en büyük büyümeyi göreceği tahmin edilen kripto paralar sırasıyla yüzde 260, yüzde 91 ve yüzde 84 oranında değer kazanacak olan Stellar, Cardano ve Bitcoin olarak belirleniyor. Raporda, Bitcoin fiyatı için bu ay yüzde 7 değerinde artışlı bir tahmin yapılıyor. Ancak uzmanlar, kripto paranın yıl sonuna kadar 6.947 ABD doları seviyesine çıkmasını bekliyor.

Joe Raczynski: “Bitcoin güvenli bir cennet olacak.”
WishKnish CEO’su Alisa Gul, küresel borsadaki düşüş baskısının kalıcı bir etkiye sahip gibi görünmediğine inanıyor. Alisa Gul konuya yönelik açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Doğrulama algoritmasının zorluğunun hafifletilmesi gibi… Şu an bu tünelin sonunda bir ışık görmek çok zor.

Bununla birlikte JoeTechnologist’ten Joe Raczynski, iyimser olmak için bazı nedenler veriyor. Joe Raczynski konuya yönelik açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Kurumsal oyuncular hala piyasada yok. Ancak bu geçici bir süreç olabilir. Çünkü ekonomide dramatik bir kayma varsa (beklenti, tahmin etmekten biraz daha muhtemeldir), Bitcoin güvenli bir cennet olacak.


2019 kripto para tahmin raporunda öngörülerini paylaşan uzmanlar
Finder.com’un Aralık ayı kripto para birimi tahminleri raporundaki altı uzman şunlardır:

  • Craig Cobb: İnsanları kripto ticareti konusunda basit, kolay ve mantıklı bir şekilde eğitmek için tasarlanan TraderCobb.com’un kurucusu.
  • Alisa Gus: Toplulukların büyümesine yardımcı olmayı amaçlayan bir Blockchain gamified sosyal pazar ağı olan WishKnish’in CEO’su ve DC Dijital Ekonomi Merkezi’nin kurucu üyesi.
  • Fred Schebesta: Küresel karşılaştırma sitesi Fcom ve OTC kripto para ticaret platformu HiveEx.com’un kurucu ortağı.
  • Jimmy Song: Bitcoin ana geliştiricisi, eğitimcisi ve girişimcisi. Blockchain Capital LLC’nin girişimci ortağı ve Programming Blockchain’de Bitcoin ve Blockchain programlama dersleri veriyor.
  • Ben Ritchie: Birinci sınıf dijital varlık fonu olan Digital Capital Management’ın COO’su. Aynı zamanda danışmanlık hizmeti Bitcoin Advisors’ın CEO’su.
  • Joseph Raczynski: Blockchain teknolojisinde uzmanlaşmış deneyimli teknoloji danışmanı ve yöneticisi. Ayrıca AI, siber güvenlik ve hukuk teknolojisi konularında da uzmanlaştığı var.

Raporda görüş bildiren uzmanların yorumlarını tüm ayrıntıları ile birlikte burada bulabilirsiniz: https://www.finder.com/tr/ cryptocurrency-Tahminleri

Finder.com’un İngiltere CEO’su: “Kripto para fiyatları birkaç saat içinde değişebilir.”
Finder.com’un İngiltere CEO’su Jon Ostler, rapora yönelik şu çarpıcı açıklamaları yapıyor:

Aralık ayı oldukça fazla sayıda insanı şaşırttı ve oldukça fazla kripto para yükseldi. Uzmanlarımız bu trendin tüm kripto paralar için sürmesini beklemese de Ocak ayında bu durum böyle olmaya devam etti. Bu sektördeki geçmiş deneyimlerimiz ayrıca, bir aylık kademeli fiyat hareketlerinin birkaç saat içinde değişebileceğini hatırlatıyor.

Jon Ostler, açıklamalarına kripto para yatırımcılarına şu tavsiyeleri vererek devam ediyor:

İnsanların kripto para birimlerinin değişken doğasının farkında olmaları önemli. Kripto para birimine yatırım yapmayı göz önüne alırken, insanlar her zaman kendi araştırmalarını yapmaya ve kişisel finansal koşullarına göre neyin doğru olduğuna karar vermeye hazır olmalılar.

Ayrıca Kripto Anne’si kripto paraların kalıcı olması gerektiğini söylerken, hükümetlerin kripto para sektörüne yönelik düzenlemelerinin teknolojiyi kısıtladığını ve bunun yerine yapıcı düzenlemeler konulması gerektiğini ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Şoke Eden Ocak Tahmin Raporu: Bu İki Kripto Para Hariç Piyasa Kana Bulanacak! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Şoke Eden Ocak Tahmin Raporu: Bu İki Kripto Para Hariç Piyasa Kana Bulanacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto para piyasaları son 48 saatte cehennemi gördü!!! Bitcoin Destekleyen Ödeme Firması Square, Yahoo Tarafından Yılın Finans Şirketi Seçildi! Bitcoin, Ralli İvme Kaybederken Kripto Satışları Arasında Geriledi Bitcoin Balinaları Mevcut Fiyattan BTC Toplamakla Meşgul! Bitcoin Private’in gizlice kripto para bastığı ortaya çıktı İngiliz Heyeti, Bir Şirketi Daha Mercek Altına Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır