Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Singapur’dan Borsa Hamlesi – Güney Asya Bölgesinin İlk İtibari Para – Kripto Para Borsası Açıldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Singapur’dan Borsa Hamlesi – Güney Asya Bölgesinin İlk İtibari Para – Kripto Para Borsası Açıldı!
Singapur’dan Borsa Hamlesi – Güney Asya Bölgesinin İlk İtibari Para – Kripto Para Borsası Açıldı!

2/2


2/2


Singapur için özellikle kripto para birimleri açısından çok yoğun bir hafta oldu. Bu küçük şehir devleti, geçtiğimiz günlerde ülkenin finansal regülatöründen gelen kripto para şirketlerine yardım sözünden sonra, yeni bir hamle daha yaptı. Güney Asya bölgesinin ilk itibari para – kripto para borsası Singapur’da resmi olarak açılacak.

Borsanın Beta Versiyonuna İlgi Yoğun
Finews.asia kaynağının aktardığı bilgilere göre, Eurekapro isimli yeni itibari para – kripto para borsasının halka açık beta versiyonuna 8.000’den fazla insan katıldı. Haberde yer alan bilgi ise şu şekilde:

”Singapur menşeli bir borsa itibari para – kripto para trading işlemlerini kolay bir şekilde yapmayı sağlayacak ve dijital para birimlerin işletmeler ve tüketiciler tarafından daha erişilebilir bir hale getirmeyi planlamakta.”


Eurekapro platformunun EKT isimli kendi tokeni de var ve firma Asya içerisinde en fazla itibari para – kripto desteğini sağlayanların kendisi olduğunu iddia etmekte.

Singapur özellikle son aylarda kripto para ve blockchain yanlısı görüşleri ile öne çıkıyor. Ülkenin merkez bankası olan MAS, yerel kripto para birimi şirketlerine bankacılık hizmetleri konusunda yardım etme kararı aldı. MAS’ın yetkililerinden olan Ravi Menon, yakın zamanda verdiği bir röportajda merkez bankasının ”ülkedeki bankaları ve kripto para şirketlerini bir araya getirmeye çalıştıklarını” ifade etmişti.

Yine Menon, bütün kripto para birimlerine  ”Dijital Tokenler” denilmesi gerektiğini vurgulayan ismin de ta kendisi.

Singapur’dan Borsa Hamlesi – Güney Asya Bölgesinin İlk İtibari Para – Kripto Para Borsası Açıldı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Singapur’dan Borsa Hamlesi – Güney Asya Bölgesinin İlk İtibari Para – Kripto Para Borsası Açıldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ConsenSys’e göre Blockchain ve kripto hakkındaki 6 büyük yanılgı Çin Nakit Parayı Ortadan Kaldırıp, Halkı Kripto Para Birimleri İle Kontrol Etmek Mi İstiyor? Bol Skandallı Yılından Sonra Facebook’u Bırakan Ünlüler Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao: Büyümek İçin Projeye Ve Girişimciye İhtiyaç Var! Abu Dabi Ulusal Petrol Şirketi ve IBM Bir Arada: Blockchain Denemesi Yapılıyor Analist: Bitcoin İle İlgili Belirsizlik Artık Yok – 1.000 Dolara Düşüş İmkansız

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır