Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Singapur’dan Bitcoin’in Doğum Gününe Özel ‘Token Günü’ Hamlesi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Singapur’dan Bitcoin’in Doğum Gününe Özel ‘Token Günü’ Hamlesi!
Singapur’dan Bitcoin’in Doğum Gününe Özel ‘Token Günü’ Hamlesi!Kripto paraların ve Blockchain’in en fazla destek gördüğü ülkelerin başında gelen Singapur’da yer alan bir firma, Bitcoin’in 10. doğum gününe özel olarak bir ‘Token Günü’ düzenledi.

İnsanları kripto paralar konusunda bilgilendirmek ve kripto para konusundaki farkındalığı arttırmak isteyen Singapurlu Bizkey şirketinin yetkilileri, 31 Ekim ve 18 Kasım arası sürecek olan bu etkinlikte kripto para pazar yeri kurmayı amaçlıyor.

Bizkey’in POS sistemi ile çeşitli mallarını, kripto paralar karşılığı satmak isteyen kişiler ile, bu malları kripto paralar karşılığı satın almak isteyen kişiler buluşacak. Bu pazar yerinde geçerli olacak kripto paralar ise Binance Coin, Etherem, Ziliqa ve Aelf gibi koinler olacak.

Singapur, her ne kadar kripto paralar ve Blockchain konusunda son derece destekleyici bir tavır takınsa da, kripto paraların bir ödeme metodu olarak genel geçer bir şekilde kullanıldığını söylemek mümkün değil. Token Günü’nün bu noktada bir etki yapmasını istediklerini belirten Bizkey yetkilileri, bu aradaki ‘soğuk bariyeri’ kaldırmak istediklerini ve birçok işletmenin yavaş yavaş kripto para ödemelerini kabul etmelerini teşvik etmeyi amaçladıklarını belirtti.

Bizkey CEO’su Ken Huang da yaptığı açıklamada şu anda ülkede kripto para sahibi olan 15 bin kişi olduğunu ifade ederken, bunların birçoğunun zaten kripto para ile ödeme yapmak istediklerini belirtti. Başarılı yönetici, aynı zamanda birçok işletme sahibinin de buna sıcak baktığını, bu sebeple bu iki tarafı bir araya getirerek farkındalığı arttırmak istediklerini açıkladı.

Singapur’dan Bitcoin’in Doğum Gününe Özel ‘Token Günü’ Hamlesi! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Singapur’dan Bitcoin’in Doğum Gününe Özel ‘Token Günü’ Hamlesi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kırım Daimi Temsilcisi: Blockchain ile Yabancı Yatırımcı Çekiyoruz Emin Çapa Blockchain ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu: Gelecekte Kripto Paralar Mutlaka Olacak! CFTC Eski Başkanına Göre Facebook’un Parası Bir Menkul Kıymet Bitcoin (BTC) son bir yılın en büyük hamlesine hazırlanıyor Ünlü İsim Mark Mobius’dan Bitcoin’e Övgüler Kripto Sakin; Nasdaq Kripto İzleme Endeksleri Kuruyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır