Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Singapur’daki Hükümet Kuruluşu Blockchain Programını Destekliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Singapur’daki Hükümet Kuruluşu Blockchain Programını Destekliyor
Singapur’daki Hükümet Kuruluşu Blockchain Programını DestekliyorSingapur hükümetine bağlı bir kuruluş olan Enterprise Singapore, Blockchain sektöründeki gelişmeleri hızlandırmak için kurulmuş yeni bir programı desteklemeye başladı.

Singapur’da Blockchain Desteği

Ülkedeki startupların gelişimine katkıda bulunmak ve bu tarz girişimlere destek olmak için kurulmuş olan Enterprise Singapore, Tribe Accelerator adlı yeni bir Blockchain programını destekliyor.

Singapur hükümetine bağlı olan ve bu doğrultuda faaliyet gösteren Enterprise Singapore, birkaç farklı ortakla birlikte bu yeni projenin oluşumuna katkıda bulunacak.

Faaliyetlerini Güneydoğu Asya’ya yoğunlaştıran Singapur merkezli TRIVE Ventures, söz konusu programın duyurusunu bugün erken saatlerde yaptı. Şirketin yaptığı duyuruya göre işbu program Güney Kore’deki ICON Foundation ve PwC Singapore’a bağlı olan Venture Hub ile ortaklaşa geliştirilecek.

Blockchain teknolojisinin Asya genelindeki kullanımını yaygınlaştırmayı hedefleyen Tribe Accelerator adlı program, bu alandaki startuplara çeşitli destekler sunacak. Programın başlıca amaçlarından biri, Blockchain startuplarının günlük sorunları çözmelerini sağlamak.

Bu program yalnızca Blockchain şirketlerine hizmet vermeyecek. Program yöneticileri ayrıca geleneksel yapıdaki şirketler ve hükümet kuruluşları için de özel bir platform hazırlamayı planlıyor.

Girişim sermayesi firmalarından TRIVE Ventures’ın ortaklarından Ng Yi Ming, konu hakkında şu açıklamayı yapıyor:

“Bu program özellikle Seri A yatırımını almayı başarmış startuplara hizmet verecek. Tribe Accelerator; bünyesindeki hükümet ve şirket danışmanlarıyla, sunduğu teknik destekle ve küresel ağıyla birlikte bu startupların değerine değer katacak. Tüm bu destekler, Blockchain startupların gerçek hayattaki sorunlara çözümler üretmelerini sağlayacak.”

Singapur’daki Hükümet Kuruluşu Blockchain Programını Destekliyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Singapur’daki Hükümet Kuruluşu Blockchain Programını Destekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü analistten sevindirici Bitcoin ve altcoin öngörüsü Binance CSO’sundan çok çarpıcı Bitcoin ve altcoin tahmini Bonkör Vitalik: Tek tweet’e 1,000 ETH gönderdi Civic CEO’su Bitcoin yatırımcılarını uyarıyor! Flaş: Etherem, Ripple, Litecoin, EOS, TRON ve Cardano haberleri Bitcoin Bir Süre Sonra 3.500 Doları Gördü CFTC Onaylı Türev Ürünleri Sunan Kripto Para Borsası, 15 Milyon Dolar Topladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır