Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sıcak Gelişme: Ran Neuner İddia Etti; Coinbase, Borsada Halka Arz Olacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sıcak Gelişme: Ran Neuner İddia Etti; Coinbase, Borsada Halka Arz Olacak!
Sıcak Gelişme: Ran Neuner İddia Etti; Coinbase, Borsada Halka Arz Olacak!CNBC’nin sevilen ve merakla takip edilen programı Crypto Trader’ı hazırlayan ve sunan başarılı isim Ran Neuner, bugün çok ilginç bir iddia ortaya attı. Neuner, kendi Twitter hesabından attığı tweette, Coinbase’in yarın yani 26 Ekim tarihi itibariyle borsada halka arz olacağını açıklayacağını iddia etti.

Coinbase’e dair bazı rakamları da tweet atarak paylaşan Neuner, 26 Ekim tarihinde konuyla ilgili gelişmelerin de programda paylaşılacağını duyurdu. Coinbase’in geçtiğimiz çeyrekte 90 milyon dolarlık bir para kazandığını ifade eden Neuner, bu rakamın bir sonraki çeyrekte daha da artacağını iddia etti.

Coinbase’in borsaya açılma planları daha önce de az çok biliniyordu. Şirketin başkanı Asiff Hirji, daha önce konuyla ilgili bir açıklama yaparak bu tarz bir planları olduğundan bahsetmişti. Görünüşe göre, Coinbase bu noktada yaptığı hamleleri bir adım daha ileri taşımışa ve gerçeğe dönüştürmüşe benziyor. 2017 yılında halka arz olmak ile ilgili konuşan Hijri, şu ifadeleri kullanmıştı:

”Elbette bu halka açılma olayı, yatırımcılarımızın da ciddi şekilde ilgisini çeken bir şey. Coinbase’in zaten borsaya açılması, gittiğimiz yolun olağan duraklarından birisi. En azından bizler böyle düşünüyoruz. Ancak tabii ki yapmamız gereken çok şey var, çok daha fazla mesafe kat etmeliyiz. Bu konu ile ilgili bir tarih vermem doğru olmaz ancak, halka arz olacağımız güne kadar yapacaklarımızı yapmadan, böyle bir işe girmeye cüret etmeyeceğimizin bilinmesi gerekir.”

Sıcak Gelişme: Ran Neuner İddia Etti; Coinbase, Borsada Halka Arz Olacak! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıcak Gelişme: Ran Neuner İddia Etti; Coinbase, Borsada Halka Arz Olacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Kurucu Ortağı Lubin: Paranın Evriminde Bir Sonraki Durak Kripto Paralar Yine Aynı Hikaye: Hakkında Methiyeler Dizilen GRIN, Bir Gün İçinde Yüzde 97 Düştü Bu Rapora Göre Bitcoin 100.000 Dolar Olsa Bile Altcoinler Asla Tüm Zamanların En Yükseğine Ulaşamayacak Bir Sonraki Bitcoin Boğa Koşusunu Ne Tetikler? Bitcoin’de çöküş başladı! İşte ünlü analistlerin yeni BTC tahminleri Bitfinex’den kaçış devam ediyor, 700.000 Ethereum ve 17.000 Bitcoin daha borsayı terk etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır