Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sıcak Gelişme: 500.000.000 USDT Tether Hazinesinden Bilinmeyen Bir Cüzdana Aktarıldı – 500M USDT Yok Edildi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sıcak Gelişme: 500.000.000 USDT Tether Hazinesinden Bilinmeyen Bir Cüzdana Aktarıldı – 500M USDT Yok Edildi!
Sıcak Gelişme: 500.000.000 USDT Tether Hazinesinden Bilinmeyen Bir Cüzdana Aktarıldı – 500M USDT Yok Edildi!

2/2


2/2


Son dönemin en tartışmalı stabil koinlerinden hatta kripto para birimlerinden olan Tether, geçtiğimiz haftalarda yaşadığı olaylar ve ortaya çıkan spekülasyonlar sonrası ciddi bir darbe almıştı. Değeri 1 Amerikan dolarına endeksli olması gereken stabil koin USDT, son dönemdeki olaylar yüzünden 1 doların altına düştü ve basın saatine göre 0,987 dolardan işlem görmekte.

Balinaların veya büyük portföylere sahip hesapların yaptığı büyük miktarlarda işlemleri otomatik olarak bulan ve Twitter üzerinden yayınlayan ”Whale Alert” isimli hesap, Tether’in yeni bir işlemini yakalamayı başardı.

Atılan tweete göre  tamı tamına 500,000,000 adet USDT Tether’in ana deposu olan cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana transfer edildi.


Tether geçtiğimiz günlerde de özellikle Bitfinex kripto para borsasında tuttuğu çok sayıda USDT’yi geri almış veya başka platformlara göndermişti. Bitfinex sessiz sedasız ve taksit taksit gönderdiği USDT’ler sonrası, en fazla USDT sahibi olma unvanını piyasa hacmine göre en büyük kripto para borsası Binance’a devretti.

Basın saatine göre ise Tether %0,09 düşüş ile Top 10 kripto para arasındaki sekizinciliğini korumakta. Tether Twitter hesabının yaptığı açıklamaya göre ise, platform söz konusu USDT’leri yok etti.

Koin yakma olarak da bilinen olay (en azından diğer kripto para birimleri için), piyasadaki ilgili kripto para miktarını azaltıp talebi çoğaltmayı ve bu şekilde arz talep arasındaki dengeyi değiştirerek fiyatı yükseltmek amacıyla yapılmakta.

Sıcak Gelişme: 500.000.000 USDT Tether Hazinesinden Bilinmeyen Bir Cüzdana Aktarıldı – 500M USDT Yok Edildi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıcak Gelişme: 500.000.000 USDT Tether Hazinesinden Bilinmeyen Bir Cüzdana Aktarıldı – 500M USDT Yok Edildi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Venezuela Kripto Para mı Aklıyor? Eski Facebook Stratejistine Göre Bitcoin ve Kripto Paraların Potansiyeli Sınırsız, Ripple (XRP), Tron, Ethereum, Litecoin, EOS, VeChain, Cardano ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberleri Gaziantep Merkezli 9 İlde Sikke Operasyonu: Kripto Para Dolandırıcıları Tutuklandı Blockchain Yatırımcısı Vinny Lingham: ”Bitcoin Hükümetlerin Para Üretme Kabiliyetini Tehdit Ediyor” Poloniex Kripto Para Borsası, Grin’i Listelediğini ve Kazancın Grin Foundation’a Gideceğini Duyurdu! Bu Seviye Bitcoin İçin Ölüm Kalım Meselesi Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır