Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Siacoin, Hard Fork Öncesi Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Siacoin, Hard Fork Öncesi Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor
Siacoin, Hard Fork Öncesi Ciddi Bir Yükseliş YaşıyorKripto para piyasalarında bugün görece iyi geçiyor. İlk 10 sıradaki kripto paralarda gözle görülür yükselişler yaşanırken, Bitcoin kendini 6600 dolar seviyelerine doğru atmayı başardı. Ethereum ise yeniden 220 doların üstüne çıktı.

İlk 25 kripto para arasında az ya da çok hep bir yükseliş ve yeşillenme hakimken, günün öne çıkan koini ise Siacoin oldu. Madencilik algoritmasının değişmesi ve ufuktaki hard fork’un da etkisi ile, Siacoin’de gözle görülür bir yükseliş yaşanıyor.

Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda Siacoin yüzde 17’lik bir yükseliş yaşarken, şu anda 0,007949 dolardan işlem görüyor. Bitcoin bazında da yüzde 15’lik bir değer artışı yakalamayı başaran koin, Satoshi cinsinden ise 121 SAT olarak kendisine alıcı bulmayı başarmış durumda.

Özellikle ASIC cihazların etkisini çok ciddi şekilde azaltması beklenen ufuktaki Siacoin hard fork’u yatırımcıları memnun etmişe benziyor. Siacoin geliştirici ekibi, zaten daha önce yaptıkları açıklamarda ASIC madenciliğinin, Siacoin ve diğer tüm kripto paralar noktasında ciddi bir merkezileşmeye yol açacağından endişe ettiklerini, muhtelif seferler dile getirmişlerdi.

Bunun aksi yönünde atılan bir adım ise, gerçekten koinin fiyatına en azından şimdilik olumlu yansımış görünüyor. Coin market cap listesinde kendine 33. sırada yer bulan Siacoin’in günlük işlem hacmi de 12 milyon dolardan 30 milyon dolara çıktı. Koinin en fazla işleminin gerçekleştiği borsa ise dünyanın en büyük kripto para borsası Binance oldu. Binance, Siacoin işlemlerinin yüzde 40’ına tek başına ev sahipliği yapıyor.

Siacoin, Hard Fork Öncesi Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Siacoin, Hard Fork Öncesi Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin hashrate’inde yeni tarihi rekor Tam 7 aydır ilk defa oluyor: Bitcoin’de boğa çaprazı Lightning Network Protokolünün Kapasitesi Yüzde 15 Oranında Arttı Kripto Para Fiyatlarında Artış! Neo Kurucusu Da Hongfei: ”2020 Yılına Kadar 1 Numara Olacağız” Cardano 20% artışla 0,090089 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır