Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Wash Trading ve Düzenlemeler Hakkında Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Wash Trading ve Düzenlemeler Hakkında Konuştu
ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Wash Trading ve Düzenlemeler Hakkında Konuştu

2/2


2/2


25 Eylül tarihinde, en popüler kripto para platformlarından birisi olan ShapeShift‘in CEO’su Erik Voorhees, özellikle New York içerisindeki düzenleyici ”kısıtlamaları” ve borsalara uygulanan baskı hakkında konuştu. Voorhees şu an New York içerisinde kripto para borsalarına lisans verme sürecinin çok fazla ”baskı” yarattığını ve bunun kripto para alanındaki gelişimi ve büyümeyi engelleyeceğini ifade etti. Voorhees kendi resmi Twitter hesabından şunları ifade etti:

ShapeShift yakın zamanda eklediği KYC (Müşterini Tanı) protokolleri gereği müşterilerinden kimlik bilgilerini talep edip çok fazla eleştiriye yol açmıştı.  Daha önce ShapeShift kullanıcılardan kimlik bilgisi istemeden trading hizmeti sunması sayesinde bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanmıştı ve ciddi popülarite kazanmıştı.


İlgili haber:
ShapeShift’in CEO’su Eleştirilere Yanıt Verdi: Kimlik Bilgilerini Toplamak ”Proaktif” Bir Hareket

Firma geçenlerde yaptığı konu ile ilgili açıklamada, bunun direkt olarak yetkililerin baskısı sonucu değil de, kendi istekleri ile alınmış bir karar olduğunu ifade etti. Voorhees konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ”kripto para birimleri gri bölgede kaldığı sürece, kurumsal yatırımcıyı çekemeyeceğimizi bilmemiz gerekiyor” demişti ve düzenlemelerin ‘ayarında’ yapıldığı taktirde sektörü ilerleteceğini ifade etmişti.

ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Wash Trading ve Düzenlemeler Hakkında Konuştu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Wash Trading ve Düzenlemeler Hakkında Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in Altının Yerini Alması İçin Gereken Fiyat, Ripple (XRP), Ethereum, Litecoin, Cardano, Zilliqa ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberleri Nicholas Merten: “Kripto para, fiat para birimini tahtından indirecek.” Bitcoin Fiyatının 400 Bin Dolara Çıkması Mümkün Rusya Başbakanı, Gazprom’un Blockchain Kullanımına Onay Verdi! Ripple, Akıllı Sözleşmeler Platformundaki son yatırımlarla XRP kullanım alanını genişletiyor Nasdaq tokenizasyon platformunu denemeye başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır