Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sektöre girer girmez ilk 10’da yer alacak TON tokenı piyasayı altüst edecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sektöre girer girmez ilk 10’da yer alacak TON tokenı piyasayı altüst edecek!
Sektöre girer girmez ilk 10’da yer alacak TON tokenı piyasayı altüst edecek!


Sosyalmedya devi Telegram’ın uzun zamandır beklenen projesi Telegram Open Network (TON) %70 hazırlığı bitmiş durumda. ICO döneminde rekor kırarak tam 1.7 milyar dolar toplayan TON tokenı, bugün listelense mevcut piyasa hacmiyle ilk 10’da kendine yer bulacak.

TON tokenı piyasayı altüst edecekBugün kripto piyasalarında hacim oldukça düşük. Kripto piyasasında 1 milyar doları geçen para birimi sayısı toplam 10! Yani ilk 10 para birimi. TON, mevcut market hacmiyle piyasaya girdiğinde ilk 8’de yer alcak ve Cardano ve Monero‘yu liste dışına itecek.


TON tokenı hakkında geçtiğimiz saatlerde bir rapor yayınlandı. Daha önce kamuya açıklanmamış olan roporun en dikkat çekici kısmı, Ethereum Sanal Makinesine benzer ürünün hazırlanmış olduğudur. Bu ürün sayesinde TON blockchaini üzerinde akıllı sözleşmelerin hazırlanmasına imkan tanımaktadır.

Ayrıca bakınız: Telegram sinyal grupları ne kadar güvenilir? İbretlik telegram hikayesi!

Telegram, özellikle kripto topluluğu arasında oldukça popülerdir. Sadece ICO döneminde bir rekora imza atarak 1.7milyon dolar toplamıştır. Telegram Open Network (TON), akıllı sözleşmelerin ve merkeziyetsiz uydulamalar (dApps) başlatılması ve yürütülmesi konusunda Ethereum’a rakip olarak ortaya çıkmış bir projedir.

Buradan, ileride TON blockchaini üzerinde daha fazla tokena ev sahipliği yapacaktır sonucuna ulaşabiliriz. Eğer ICOlara ev sahipliği yapan tokenın değeri artması muhtemeldir.

Ayrıca bakınız: Ters ICO nedir?

Şu sıralar TON Sanal Makinesinin sisteme entegre olmuştur. Proje %70 itibariyle tamamlanmıştır. Akıllı sözleşmeler ve geliştiriciler için örnek akıllı sözleşme örnekleri yeni başlamıştır.

Henüz tam olarak projenin hangi tarihte başlayacağına dair bilgi olmasa da, çok zamanı kalmadığını söyleyebiliriz. Çünkü 6 ayda %70’i tamamlandıysa en fazla 3 ay içerisinde proje tamamlanabilir.

Ayrıca bakınız: Akıllı sözleşmeler insanoğlu için tehdit olabilir mi?

Son zamanlarda ilginç bir olay yaşandı. TON’un adını kullanarak TON ICO diye bir proje çıktı. Konu hakkında Telegramdan ivedilikle bir duyuru geldi:

TON ICO, Telegram Open Network projesi ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir projedir, kripto topluluğunun dikkatine!’ denildi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sektöre girer girmez ilk 10’da yer alacak TON tokenı piyasayı altüst edecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BTC için kritik destek seviyesi neresi?  9.000 dolar hedefi devam ediyor mu? Bloomberg Japonya’daki Bitcoin ETF’leri İçin Tarih Verdi IMF’den Stabil Kripto Para Değerlendirmesi Ünlü Stratejist: Bakkt Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmeleri Bu Çeyrekte Piyasada Olacak Bitcoin’de çöküş başladı! İşte ünlü analistlerin yeni BTC tahminleri Bank of America Yöneticisi Blockchain’in Geleceğinden Umutlu Değil

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır