Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SEC’in Yeni Hamlesi, John McAfee’yi Korkutmadı: ”Benim İçin Gel SEC”

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEC’in Yeni Hamlesi, John McAfee’yi Korkutmadı: ”Benim İçin Gel SEC”
SEC’in Yeni Hamlesi, John McAfee’yi Korkutmadı: ”Benim İçin Gel SEC”

2/2


2/2


ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı yeni bir duyuruda, özellikle ICO reklamı yapan ve reklam yapıp bunun karşılığında ücret aldıklarını belirtmeyen sosyal medya fenomenlerini, yaptırım yapılabileceği konusunda sert bir dille uyarmıştı.

Bunun yanı sıra yine SEC’in en son attığı hamle ile, ünlü isimler Floyd Mayweather ve DJ Khaled‘e kestiği ceza da, bir çok kişiyi korkutmaya yetti.


İlgili haber:
SEC, Ünlü Boksör Floyd Mayweather ve DJ Khaled’i, Yasa Dışı ICO Reklamından Suçlu Buldu

Kripto para piyasasının belki de en hareketli ve önde gelen isimlerinden olan John McAfee ise, özellikle Siacoin için yaptığı reklam çalışmaları ile bilinmekte. McAfee, konu hakkında kendi resmi Twitter hesabından paylaştığı bir gönderide, SEC’e karşı hakaret boyutunda ifadeler kullandı ve açık açık korkmadığını gösterdi.

”Ben? SEC hakkında endişeliyim? Ben medyada resmen, açıkça, Amerika kumaşı üzerindeki bu yozlaşmış […] ve akıtan apse ile (SEC) dalga geçtim. Benim için gel SEC. Bu ülkedeki her yayın kuruluşunda, sana içerisine bir traktör römorkunun girebileceği yeni bir ‘boşluk’ açacağım.”

McAfee, yıl içerisinde yaptığı daha önceki açıklamalarında da açık açık SEC ve SEC başkanına karşı bu tarz açıklamalarda bulunmuştu.

SEC’in Yeni Hamlesi, John McAfee’yi Korkutmadı: ”Benim İçin Gel SEC” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SEC’in Yeni Hamlesi, John McAfee’yi Korkutmadı: ”Benim İçin Gel SEC” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’den Bir Yeni Platform Daha Genç Bitcoin milyonerinden kripto parası %98 düşen projeye yatırım Şu An için Yeterince Ucuz Olan ve Portföyde Bulunmasını Önerdiğimiz 3 Kripto Para Yatırımcılar Bitcoin’den Korkuyor Liberland Başkanı Bitcoin Değil, Yeni ”Merit” Kripto Para Birimini Kullanmayı Planlıyor Amerikan Emekli Çalışanlar Derneği’nden Bitcoin’e İlginç Salvo

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır