Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SEC’in Olumlu Ripple Kararı İle XRP Filmi Başlamış Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEC’in Olumlu Ripple Kararı İle XRP Filmi Başlamış Olacak
SEC’in Olumlu Ripple Kararı İle XRP Filmi Başlamış Olacak


SEC’in olumlu Ripple kararı ile yoluna devam etmek isteyen XRP, son günlerde Viamericas ile gücüne güç katarak yol almaya devam ediyor. Viamericas CEO’su Paul S. Dwyer, aynı zamanda SEC ile daimi trafiği olan Amerikan Para İş Birliği Başkanlığını da yürütüyor. (MSBA) Bu durumda Dwyer, SEC’i ikna edebileceği gözü ile bakılıyor.

Ripple SEC’in Taleplerini Yerine GetiriyorSEC’in olumlu Ripple kararı vermesi bir anda kripto dünyasında XRP‘nin potansiyelini ortaya çıkaracak. Ripple tarafı SEC’in taleplerini bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Trump ve Beyaz Saray yetkilileri ile görüşmesi ise SEC üzerinde ayrı bir baskı unsuru. Ripple, son zamanlarda xRapid‘in ticari kullanılabilirliğini açıkladı. Talep üzerine bir likidite varlığı olan XRP’den yararlanarak fonların bir ülkeden diğerine anlık olarak taşınması sürecini otomatik hale getiren bir API teknolojisi barındırıyor. Ethereum World News haberine göre, benimsenen ilk üç şirket belli oldu. Fakat Viamericas‘ın oyuna girişi kesinlikle her şeyi değiştirecek.

Viamericas Neden ÖnemliViamericas CEO’su Paul S. Dwyer aynı zamanda Amerikan Para İş Birliği Başkanlığını (MSBA) da yürütüyor. MSBA ise SEC ile devamlı işbirliği halinde. MSBA’nın SEC’in olumlu Ripple kararı vermesinde etkili olacağı yönünde tahminler yapılıyor. Çünkü ilk olarak, MSBA’nı misyonu çok açık. Zaten temel hedeflerinde, “Federal ve Eyalet Düzenleyicileri ile eğitimi ve iletişimi teşvik etmenin yanında ödeme endüstrisinin gelişmesini onaylamak var.


Paul Dwyer MSBA nın misyonu ile ilgili yaptığı açıklamada;

‘MSBA, müşterilerin adil, güvenli ve uygun hizmet almasını sağlama çabalarına öncülük etmeye ve endüstrinin sürekli olarak sektörün verimliliği, bütünlüğü ve itibarına yönelik tehditleri sağlamak için düzenleyiciler, bankalar, kanun uygulayıcılar ve tüketici savunucuları ile birlikte çalışmayı amaçlamaktadır.’

Viamericas gibi üç kıtada yayılmış 34’ten fazla ülkede bulunan ve 76.000’den fazla nakit çıkışı olan bir şirketin, xRapid ve XRP’nin benimsenmesi, XRP’nin geleceği hakkında çok ciddi bir hamle. Viamericas’ın XRP’yi onaylaması SEC’in olumlu Ripple kararı etki edecek en büyük gelişmelerden biri olarak görülüyor. Kripto uzmanları, SEC ile Ripple arasındaki eksik halkayı MSBA CEO’su Paul Dwyer tamalayabileceğini öngörüyorlar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SEC’in Olumlu Ripple Kararı İle XRP Filmi Başlamış Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Charlie Shrem: Mt. Gox, Bitcoin Ekosisteminin En Büyük ve Merkezi Şirketiydi İddia: Google ‘Ethereum’ Anahtar Kelimesini Kara Listeye Aldı! 600 Milyon Avroluk Teknoloji Merkezi Planlayan Siemens, Blockchain Teknolojisini Mercek Altına Alacak! Litecoin 14% oranında geriledi İnternetin Ötesinde Bitcoin: Uydu Üzerinden İlk Mesaj Yayınlandı VanEck’ten Gabor Gurbacs: “Bitcoin ETF’si SEC’in tüm kaygılarını ortadan kaldıracak.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır