Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SEC Üyesi Açıkladı: Bitcoin ETF’si Onaylanacak! Peki Yarın Mı 20 Yıl Sonra Mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEC Üyesi Açıkladı: Bitcoin ETF’si Onaylanacak! Peki Yarın Mı 20 Yıl Sonra Mı?
SEC Üyesi Açıkladı: Bitcoin ETF’si Onaylanacak! Peki Yarın Mı 20 Yıl Sonra Mı?


SEC, bir Bitcoin ETF’sini onaylamak için “sektörün daha açık düzenlemelere sahip olmasını ve manipülasyon kaygısının ortadan kalkmasını” bekliyor. Ancak SEC’e göre kripto paralar aramızda kalmaya devam etmeli.

Kripto Anne’si bir Bitcoin ETF’sinin onayının yıllar alabileceğini söylüyor
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun bir üyesi tarafından kripto para endüstrisindeki yatırımcılara, Bitcoin ETF’si için boşuna nefeslerini tutmamaları yönünde tavsiye geldi. Komisyon üyesi, Dijital Varlık Yatırım Forumu’nda konuşurken bu açıklamayı yaptı. Dijital Varlık Yatırım Forumu 5 Aralık’ta Washington DC’de gerçekleşti.

Kripto para topluluğu tarafından “Kripto Anne” olarak adlandırılan SEC üyesi Hester Peirce, SEC’in bazı kararlarını -özellikle Gemini borsasının kurucuları olan Winklevoss ikizlerinin Bitcoin ETF teklifi ile ilgili kararlarını- çok eleştirdiği için gündemde düşmedi. Kripto Anne’si piyasa değeriyle en büyük kripto para birimi için bir borsa yatırım fonunun mümkün olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda bir Bitcoin ETF’sinin onayının yıllar alabileceğini vurguluyor.

SEC üyesi: “Bir Bitcoin ETF’si onaylanacak ama bu 20 yıl veya yarın olabilir.”
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun üyesi Hester Peirce, konuya yönelik açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Kesinlikle bir Bitcoin ETF’si mümkün şu andan itibaren 20 yıl veya yarın olabilir. Bu nedenle nefesinizi tutmayın. SEC’in, Finhub’ı kurması uzun zaman aldı. Borsada işlem gören bir kripto ürününü onaylaması daha uzun sürebilir.

SEC üyesi, dijital varlıkların benimsenmesi konusunda meslektaşlarından “biraz daha açık fikirli” olduğunu belirterek kripto paraların SEC nezdinde kabul görmesi adına elinden geleni yaptığını söylüyor. Ancak Kripto Anne’si bunun kolay olmadığını ve çok daha uzun sürebileceğini belirtiyor.


Kripto Anne’si: “Kripto para sektöründe kurumsallaşma şart!”
SEC üyesi Hester Peirce, kripto para sektöründe kurumsallaşma konusunda şunları söylüyor:

Kripto para sektöründe kurumsallaşmayı teşvik etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Piyasadaki insanların istediği şey bu değil, ama bence bu alanda olmak isteyen kurumsal insanlar var… Ve bireysel yatırımcılara bu alana girmeleri için teklif vermenin en iyi yolu, daha fazlası kurumsallaşmış bir yer olmak.

Ayrıca Kripto Anne’si kripto paraların kalıcı olması gerektiğini söylerken, hükümetlerin kripto para sektörüne yönelik düzenlemelerinin teknolojiyi kısıtladığını ve bunun yerine yapıcı düzenlemeler konulması gerektiğini ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post SEC Üyesi Açıkladı: Bitcoin ETF’si Onaylanacak! Peki Yarın Mı 20 Yıl Sonra Mı? appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SEC Üyesi Açıkladı: Bitcoin ETF’si Onaylanacak! Peki Yarın Mı 20 Yıl Sonra Mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Allianz GI CEO’su: Kripto Para Birimleri Yatırımcılar Yerine, ”Yeraltı Suçluları İçin” Daha Uygun! Cardano 2% düşüşle 0,049387 seviyesinin altına geriledi Bitcoin tahminleri tutan analist: “Boğa piyasası kuruldu. Şimdi sahne Bitcoin’in!” Bitcoin ve Ethereum’da yükseliş mi geliyor? İşte analist yorumları 2018’in son endeksi yayınlandı: Endekse göre en iyi kripto paralar Cardano 0,74% düşüşle 0,049965 seviyesinin altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır