Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SBI borsası ve Codius Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » SBI borsası ve Codius Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilir mi?
SBI borsası ve Codius Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilir mi?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilecek projeler hangileridir? 2019’da Ripple’ın 10 doları göreceği yönünde tahminler yapılıyor. SBI borsası ve Codius’ın bu tahminin gerçekleşmesine nasıl katkı sağlayacak?

Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilecek projeler var mı?Ripple’in eski CTO’su Stefan Thomas, Codius platformunun yaratıcısı olarak biliniyor. Thomas tarafından yaratılan Codius platformunun temel amacı, kripto alanındaki farklı blockchain türleri arasında kusursuz bir birlikte çalışabilirlik sağlamaktır. Ayrıca, platform sürekli olarak web’den para kazanmanın yeni yollarını arayacak. Akıllı sözleşme tekniklerini ve DLT‘yi kullanan Codius, aynı zamanda, işlemlerde geleneksel yolları da revize etmeyi planlıyor.

XRP Codius ile kaybettiği zaferi geri kazanabilir2018’in başında kripto para piyasası zirveyi görürken, XRP kripto yatırımında popüler bir seçim olarak ortaya çıktı. Hatta, çok büyük yatırımlar alarak XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,81 $‘ı görmüştü.

Ancak, bu yükseliş uzun ömürlü olmadı. Ve XRP o zamandan beri yaklaşık % 80 oranında değer kaybına uğradı. Fakat şimdi, uzmanlar Codius’un gelişinin XRP’ye ciddi bir ivme kazandıracağına inanıyorlar.

Basit ama yenilikçi bir akıllı sözleşme platformunun gelişi, XRP’de likidite sorununa çözüm olabilir. Ancak, Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilecek kadar etkili olabilir mi? Uzmanlara göre bu sorunun cevabı kesinlikle koca bir “HAYIR!” dır.

SBI Virtual Currencies Exchange XRP’ye odaklanıyorUzmanlar, SBI Virtual Currencies Exchange’in (SBI sanal para borsası) tüm ezberleri bozacağını düşünüyor. Böyle düşünmelerinin nedeni, bu platformun tüm ilgisini XRP’ye yöneltmiş olmasıdır.

Üstelik, bu yeni borsa, Ripple Labs ile borsanın merkezi SBI Holdings arasındaki iki yıllık bir ortaklığın sonucudur. SBI Virtual Currencies CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşımak için büyük çaba sarf eden büyük bir Ripple boğasıdır. Kitao son günlerde twitter üzerinden XRP için sık sık iyimser fiyat tahminlerinde bulunuyor.

2019′ kadar birçok küresel banka Ripple ürünlerini benimseyecek Diğer uzmanların yanı sıra, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin geleceği ile ilgili çok umutlu. Şirketin çok kısa sürede çok büyük mesafe kat edeceğini düşünüyor. Garlinghouse, küresel bankacılık kurumlarıyla yapılan ortaklıkların 2019 yılında meyvesini vermeye başlayacağını söylüyor.

Bu ortaklıklar sayesinde, Ripple ürünleri küresel bankacılık ortakları tarafından sınır ötesi ödemelerde ve anlaşmalarda kullanılacak. Bu ürünler hızlı ve kolay bir hizmet sunduğu için çok sayıda yeni ortaklıklara imza atabileceği düşünülüyor. Bu, çok sayıda finansal kurumun xRapid hizmetini kullanacağı anlamına gelebilir. Bu da XRP tokenleri için önemli bir likidite sağlayabilir.

Sınır ötesi anlaşmalar için XRP tokenlerini Ripple Labs’den yalnızca xRapid kullanıyor. Tabi ki Ripple’ın daha başka blockchain ürünleri de mevcut. Sadece bununla sınırlı olduğu düşünülmemelidir.

Sonuç olarak, Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilecek projeler olduğu düşünülse de bu, şu an için fazla iyimser bir tahmin olacak. Fakat, Codius platformunun Ripple’in gelişen bankacılık bağlantıları ile birlikte çalışabilirliği göz önüne alındığında, bu iyimser tahminin büyük ölçüde gerçekleşmesi mümkün olabilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SBI borsası ve Codius Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra’ya Savaş Açan Fransız Bakana Alman Mevkidaşından Destek Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini Ünlü Hacker Grubundan Bitcoin’li Tehdit: 11 Eylül Sırlarını Açıklayacağız Uçuşa Geçen Bitcoin Cash, Piyasa Hacmine Göre Top 5 Arasındaki Yerine Geri Döndü NEM Vakfı’ndan Bir Anlaşma Daha! Dolar Mı, Bitcoin Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır