Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Samson Mow: ”Litecoin ve Monero, Bitcoin’den Çok Daha Dürüst”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Samson Mow: ”Litecoin ve Monero, Bitcoin’den Çok Daha Dürüst”
Samson Mow: ”Litecoin ve Monero, Bitcoin’den Çok Daha Dürüst”The Magical Crypto Friends isimli yapımın yeni bölümünde, kripto para dünyasının dünyaca ünlü isimleri WhalePanda, Charlie Lee, Riccardo Spagni ve Samson Mow, EOS platformu ile diğer kripto para konuları hakkında konuştu. Konuşulan bir diğer konu ise Huobi’nin Çinli blok üreticileri ile para karşılığında anlaşmalar yapıp onların ”sorumlu” olarak ağın başında kalmalarını sağladığına dair dedikodular.

Samson Mow ilk olarak bireylerin proof-of-stake sistemi içerisinde sıkıntılarla karşılaşma oranlarının çok daha fazla olduğunu vurguladı. Mow’a göre panelistlerin hiçbirisi belirli sebeplerden ötürü proof-of-stake sistemini tercih etmek istemiyor.

Charlie’ye göre ise blok üreticileri herkesin oyunu almak için dolap çevirdiğinde, çok fazla para da harcaması gerekiyor:

”Masa altı anlaşmaları için çok fazla teşvik var ve bu yüzden birbirlerini bu mafyamsı veya daha fazla para kazanabilecekleri yapıda tutmaya çalışıyorlar ve bence ortada teşvikler oldukça böyle bir şeyin olması da kaçınılmaz.”

Charlie bunun yanı sıra diğer borsaların da bunu yapmasını beklediğini ve belirli oranda oy alabilmek için para önerisinde bulunabileceklerini ifade etti.

Samson Mow ise eninde sonunda bir fikir ayrılığına düşeceklerini ve bundan da faydalanacaklarını ifade etti. Ne kadar fazla fikir ayrılığı oluşursa, borsalardan kendilerine yapılan ‘teşvik’ ödemesi de o kadar artar ve bu sayede blok üreticileri aslında ”birbirlerini iş başında tutmaya” yardım etmiş olur.

”Teknik olarak kötü bir yönetimi tekrar oluşturuyorsunuz ancak bütün gerçek kripto para birimlerinin asıl amacı bu unsuru denklemden çıkarmak üzerine kurulu.”

Mow Bitcoin’in sırf madenciliğin bu unsuru yüzünden daha gidecek çok yolu olduğunu ve Litecoin ve Monero’nun bu bakımdan Bitcoin’den daha adil ve dürüst bir platform olduğunu vurguladı.

Samson Mow: ”Litecoin ve Monero, Bitcoin’den Çok Daha Dürüst” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Samson Mow: ”Litecoin ve Monero, Bitcoin’den Çok Daha Dürüst” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Haftalık Karikatür: Düzenleme Kaygılarıyla Gerileyen Bitcoin Toparlanıyor 3 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi İslami ekstremistler Bitcoin’i en önemli buluşlardan biri olarak görüyor 6 Uzmandan Bitcoin Fiyat Tahminleri Güney Kore Devi Kakao, Blockchain Startup Firması Orbs’un 15 Milyon Dolarlık Fonlamasına Katıldı Tom Lee, Blockchain İstanbul Summit Etkinliğinde Konuştu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır