Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sadakakoin, Duvarkoin ve Şimdi de Sırada Muzkoin – İşte ‘İlginç’ Üç Kripto Para Projesi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sadakakoin, Duvarkoin ve Şimdi de Sırada Muzkoin – İşte ‘İlginç’ Üç Kripto Para Projesi!
Sadakakoin, Duvarkoin ve Şimdi de Sırada Muzkoin – İşte ‘İlginç’ Üç Kripto Para Projesi!

3/3


2/3


Kripto para piyasası birden fazla dünyanın gidişatını değiştirebilecek ve finansal sistemi tamamiyle yenileyebilecek kapasitede projeye sahip olsa da, sektörde bir çok insan tarafından ‘saçma’ veya en azından ‘ilginç’ olarak tanımlanabilecek de oldukça fazla kripto para birimi projesi mevcut.

Özellikle ICO projeleri ile çok fazla sayıda artış yaşayan amaçsız veya ‘gerçek olamayacak kadar güzel’ projeler, 2018 yılında kripto para piyasasının yaşadığı çöküşe rağmen hala aynı oranda artmaya ve piyasaya çıkmaya devam etmekte.

Sadakakoin – Sadaqacoin
Geçtiğimiz tarihlerde Dark Web platformlarından birisinde SadaqaCoins ismiyle fon toplamaya çalışan ve cihatçı bir grup olduğunu belirten kişiler, oldukça garip bir Twitter hesabı ile de aynı şekilde Bitcoin veya Monero olarak fon toplamaya çalışmıştı. Grup söz konusu fonların 4×4 kamyon, 0.50 kalibre mermi, tüfek ve uzun namlulu keskin nişancı tüfekleri için teçhizat almak adına kullanılacağını belirtmişti.


İlgili haber:
Suriyeli Cihat Grubu, Fon Toplamak İçin Koin Üretti – Karşınızda SakadaKoin!

Duvarkoin – Wallcoin
Saçma olmasa da garip gelecek kripto para birimi önerileri arasında, yakın zamanda bir kongre üyesi tarafından sunulmuş bir proje yer alıyor. Türkçe anlamıyla duvarkoin, temel olarak Meksika ile ABD sınırı arasına inşa edilecek duvarın fonlanmasının söz konusu kripto para birimi ile yapılmasını ve insanların bunu alarak Trump’ın meclisi kapatmasının önlenmesini amaçlıyor. Aslında söz konusu proje bir bakıma mantıklı ve güzel bir kullanım olarak bile görülebilir.


İlgili haber:
ABD Kongre Üyesi, Meksika Duvarını Blockchain İle Fonlamayı Teklif Etti

Muzkoin – Bananacoin
Ancak şüphesiz aralarındaki en ilginci, yakın zamanda bir Twitter kullanıcısı tarafından gözler önüne serilen Muzkoin oldu. Sitede ve afişte yer alan açıklamaya göre proje uluslararası piyasadaki 1 kg muz fiyatına endeksli ve Ethereum tabanlı bir token. Proje oldukça ilginç olmakla beraber, şimdiden 6 milyon token satışı gerçekleştirmiş ve hedefi de 14 milyon olarak belirlenmiş.

Sadakakoin, Duvarkoin ve Şimdi de Sırada Muzkoin – İşte ‘İlginç’ Üç Kripto Para Projesi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sadakakoin, Duvarkoin ve Şimdi de Sırada Muzkoin – İşte ‘İlginç’ Üç Kripto Para Projesi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler İndikatöre Göre Bitcoin’de Boğaların Nefesi Kesildi Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı Ayı Piyasası ICO’ları Vurdu: Şirketler, Fonları Çoğaltmak İçin Günlük Trade Yapıyor Coil webden para kazanmanıza yardım ederken Ripple (XRP) ağından faydalanacak 13 Mart Kripto Para Piyasası Genel Görünümü: Bitcoin ve Alt Koinler Yükselişi Sürdürüyor Devasa Ripple (XRP) Transferleri, Bitcoin Önemli Bir Dönüm Noktasında, Son Dakika Kripto Para Haberleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır