Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rus WEX Kripto Para Borsası Hakkında Polise Yapılan Şikayetler Doldu Taştı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rus WEX Kripto Para Borsası Hakkında Polise Yapılan Şikayetler Doldu Taştı!
Rus WEX Kripto Para Borsası Hakkında Polise Yapılan Şikayetler Doldu Taştı!Son dönemlerde adı pek iyi olmayan durumlarda çok fazla anılmaya başlayan WEX kripto para borsası, kullanıcılarının yaptığı şikayetler üzerine kolluk kuvvetlerinin de radarına giriş yaptı. WEX borsasının kullanıcıları polise yaptıkları şikayetlerde üç aydan uzun bir süredir sahip oldukları kripto para veya itibari para birimlerinin platformdan çekemediklerini vurguladı.

Ruslan isimli bir WEX kripto para borsası kullanıcısı diğer kullanıcıların da haklarını yasal bir şekilde arayıp, yetkili kişilerle irtibata geçmesini talep edenlerden sadece bir tanesi. Ruslan’ın CoinDesk kaynağına aktardığı bilgilere göre, şimdiye kadar Rusya İçişleri Bakanlığına online olarak yapılan şikayetlerin sayısı 35’i geçmiş. Ekim ayının başından beri hakkında 7’nin üzerinde şikayet bulunduğu iddia edilen WEX, Rusya İçişleri Bakanlığının sayfasından CoinDesk tarafından yapılan kontrollerde de benzer bir tablo çizmekte ve olayın doğruluğu da kanıtlanmakta.

İlginç olan ise bir kripto para borsası olarak bile bir çok kurala ve gerekliliğe uymayan bir platformun kullanıcılarının, platformun güvenlik prosedürlerinin zayıf olduğunu bilmelerine rağmen böyle bir şey yapmaya kalkışmaları. Geçtiğimiz tarihlerde ortaya çıkan haberlerin çoğunda, WEX kripto para borsasının olası bir ”exit scam” olabileceği vurgulanmaktaydı. WEX teknik olarak ABD yetkilileri tarafından domain adresine el konulan ve 110 milyon dolarlık cezaya çarptırılan BTC-e platformunun küllerinden doğan bir borsa.

Geçtiğimiz hafta çok fazla tartışmaya konu olan başka bir unsur, Tether de WEX kripto para borsasında 6.99 dolar gibi inanılmaz bir orandan işlem görüp, borsada değişik olayların döndüğüne adeta kanıt olmuştu.

Rus WEX Kripto Para Borsası Hakkında Polise Yapılan Şikayetler Doldu Taştı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rus WEX Kripto Para Borsası Hakkında Polise Yapılan Şikayetler Doldu Taştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: 2019’da Bitcoin Değil, Blockchain Yatırımları Yüzde 60 Geriledi Piyasa Yatay Seyrederken, Binance Coin Durdurulamayan Yükselişini Sürdürüyor! Ünlü Bitcoin.Org Kurucusu: ”Bitcoin Cash Öldü ve Birkaç Yıl İçinde Değeri Sıfır Olacak.” Kurumsal Yatırımcıların Kripto Para İşlemlerinde Yüzde 300’lük Artış! İşte ünlü analistlerden yeni Bitcoin fiyat tahmini Eski Goldman Sachs Yöneticisi Ripple için Blockchain.com’dan Ayrıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır