Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rus Merkez Bankası Başkanı Kripto Paraları Övdü!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rus Merkez Bankası Başkanı Kripto Paraları Övdü!
Rus Merkez Bankası Başkanı Kripto Paraları Övdü!Rusya Merkez Bankası başkanı Elvira Nabiullina, yaptığı açıklamada kripto paraların ateşinin yavaş yavaş söndüğünü açıkladı. Sochi’de düzenlenen Finans ve İnovasyon forumunda konuşan başarılı yönetici, kripto paraların yaşadığı yükselişin ardından geçen süreçte, ateşin ve heyecanın biraz düştüğünü belirtirken, bu sayede artık kripto paralara ve Blockchain teknolojisine daha rasyonel bir bakış açısı getirilebileceğini belirtti.

Nabiullina, şöyle konuştu:

”Neyse ki kripto paraların ateşi biraz sönmeye başladı. Blockchain gibi bir teknoloji büyük bir heyecanla hayatımıza girdi ancak şimdiki gözlemlerimi soracak olursanız, insanlar artık daha bir sakin ve akılcı şekilde bu teknolojiye yaklaşıyorlar.”

ICO methodu ile ilgili de konuşan Rus Merkez Bankası başkanı, bunun fon toplamak için aslında son derece iyi bir metod olduğunu belirtirken, buna karşın dolandırıcı ve sahtekarlık faaliyetlerinin de önlenmesi gerektiğini belirtti.

Nabiullina aynı zamanda dijital finans teknolojilerinin artık yavaş yavaş kullanım alanını arttırdığını da ifade ederken, bu konuyla ilgili de şunları söyledi:

”Dijital finans teknolojileri alanındaki inovasyonlar artık yavaş yavaş gelişmeye başladı. Şu anda kullanım alanı artıyor ve bunun yakın gelecekte de artmaya devam edeceğini düşünebiliriz.”

Kripto paralara karşı takındığı olumlu tavırlarla bilinen Nabiullina, daha önce kripto paralarda yaşanan gelişmeleri, altının ilk çıktığı döneme benzetmesi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Bu arada, Rusların kripto paraları nasıl düzenleyeceği ise şu an için gizemini koruyor.

Rus Merkez Bankası Başkanı Kripto Paraları Övdü! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rus Merkez Bankası Başkanı Kripto Paraları Övdü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Stellar 30% oranında çakıldı Kripto Paraların Değeri Yıl Sonunda Artabilir Barry Silbert: Yaptığımız #AltınıBırak Reklam Filmi, 1 Milyon İzlenmeye Ulaştı Rahmi Koç’un Adını Kullanan Kripto Para Dolandırıcılarına Karşı Koç Holding Harekete Geçti Ayılar Mı Boğalar Mı Geliyor? İşte En Güncel Ethereum Fiyat Tahminleri Araştırma: Bitcoin Balinaları Dipten ‘Yüklü’ Alım Yaptı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır