Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: İnsanlar Bitcoin Yerine Litecoin Kullanmalı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: İnsanlar Bitcoin Yerine Litecoin Kullanmalı
Roger Ver: İnsanlar Bitcoin Yerine Litecoin Kullanmalı

© Reuters.  © Reuters.

Yakın zamanda topluluğun bir çok önemli isminin katıldığı Coinsbank Blockchain Cruise etkinliği, adeta geçen hafta yapılan açıklamaların çoğunun ev sahipliğini yaptı. Bitcoin.com CEO’su ve Bitcoin‘i ilk kullanan insanlardan olup daha sonra Bitcoin Cash taraftarı haline gelen Roger Ver, Bitcoin [BTC] hakkındaki görüşlerini, piyasa kabulünü ve Bitcoin Cash’i ile yaptığı kıyaslamasını paylaştı.

Roger Ver, kripto para birimlerine geçiş yapmasının en önemli sebeplerinden birisi olarak, bilim kurgu hikayelerini öne sürdü. Roger eskiden okuduğumu bilim kurgu hikayelerini, kripto para birimleri ile gerçek hayata uyarlayabileceğini düşünmüş ve piyasaya giriş yapmasının temel sebeplerinden birisi de bu. Roger’a göre kripto para birimleri bilgisayar bilimi ile ekonominin evlenmesini sağlayan bir unsur. Ver daha sonra kripto para birimlerinin büyük ülkelerin yaşamını nasıl kolaylaştırabileceği hakkında çeşitli örnekler ifade etti.

BCH kurucusuna göre, kripto para birimleri daha yüksek gelir, daha fazla ortalama yaşam süresi, daha yüksek okuma oranı sağlayıp, yozlaşmayı ve rüşvet olaylarını azaltır. Bunun yanı sıra, Ver’e göre Bitcoin’in 2011 yılında popüler olup 2018 yılında bocalamaya başlamasının da bir sebebi var. Roger Bitcoin’in artık yolunu kaybettiğini ve Litecoin gibi koinlerin çok popüler hale geldiğini savunmakta.

Roger’a göre BTC 2018 yılında eşler arası bir ağ olmaktan çıktı ve çok yüksek işlem ücretlerine sahip ki bu özellikler 2011 yılında olsa BTC’yi başlamadan bitirebilirdi.

”İnanabiliyor musunuz? BTC Core geliştiricileri orijinal Bitcoin’in ne için üretildiğini tamamen unuttular. Geçtiğimiz yıl blockchain üzerindeki işlemler ortalama işlem ücreti olarak 50 dolar istiyordu. Bu çılgınca!”

Roger Ver: İnsanlar Bitcoin Yerine Litecoin Kullanmalı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: İnsanlar Bitcoin Yerine Litecoin Kullanmalı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Sun Uyardı: Bittorrent Satışı Yaptığını İddia Eden Dolandırıcı Sitelerden Uzak Durun Kripto Para Uzmanına Rekor Maaş Avustralya’daki İlkokul Öğrencileri Kripto Para Dersi Alıyorlar Tether, pazar çöküşünü 4. en büyük kripto para konumuyla yansıtıyor Hacklenen Bitfinex BTC’leri 3 Yıl Aradan Sonra Harekete Geçti Petro, Venezuelalıların Pasaport Alabilecekleri Tek Yol Haline Getirildi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır