Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver Bitcoin Ağ Tıkanıklığına Dikkat Çekti ve Uyardı: Felaket Planlıyorsunuz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver Bitcoin Ağ Tıkanıklığına Dikkat Çekti ve Uyardı: Felaket Planlıyorsunuz
Roger Ver Bitcoin Ağ Tıkanıklığına Dikkat Çekti ve Uyardı: Felaket PlanlıyorsunuzBitcoin.com CEO‘su ve koyu bir Bitcoin Cash taraftarı olarak bilinen Roger Ver, Bitcoin blockchain ağındaki blok tıkanıklığı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Lightning Network‘ün Bitcoin için çözüm olacağına inanmadığını söyleyen Ver, Bitcoin ağında bir problem olacağının ”garantisini” bile verdi.

Bitcoin ağından fork yapıp Bitcoin Cash’in yaratılmasında en önemli isimlerden birisi olan Ver, asıl problemin ağ %100 tıkanıklığa ulaştığında görüleceğini ifade etti. Ünlü isim ağın %95 kapasiteye ulaştığında ”sadece nefes almaya yetecek kadar” bir boşluğu kaldığını ve %100’de olayların tamamen kopacağını vurguladı.

”Herhangi bir kripto para ile ilgili iş kurmak isteyenler size sesleniyorum, eğer platformunuz sadece BTC üzerine kuruluysa, bir felaket planlıyorsunuz demektir.”

Sadece Bitcoin ile işlem yapan veya bütün hizmetleri Bitcoin’e dayalı olan işletmelere değinen Ver, ilk olarak borsaları örnek gösterdi. Olası bir Bitcoin tıkanması durumunda işlerinin tamamen durabilme riski bulunduğunu söyleyen Ver, kripto para borsalarının Bitcoin dışında başka paritelere de sahip olması gerektiğini ifade etti.

”Zamanı, saati veya yerini bilmiyoruz ancak BTC ağı bir sonraki sefere tamamen dolu hale geldiğinde, platformunuzun bütün kullanıcılarının korkunç bir kullanıcı tecrübesine maruz kalacağı garanti.”

”BTC elemanlarının” Lightning Network hakkında ölçeklenme sorununa bir çözüm olduğunu ifade ettiklerine değinen Ver, konu hakkında şunları belirtti:

”Hala burada değil, hala çalışmıyor, hala güvenilmez. Bunu henüz hiçbir şey için kullanamıyorsunuz. Ortada tek bir lightning cüzdanı bile yok.”

Roger Ver Bitcoin Ağ Tıkanıklığına Dikkat Çekti ve Uyardı: Felaket Planlıyorsunuz isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver Bitcoin Ağ Tıkanıklığına Dikkat Çekti ve Uyardı: Felaket Planlıyorsunuz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin 171 dolar direncini kırdığında FOMO başlayabilir Ripple ve Dünyanın Önde Gelen Para Transfer Şirketi MoneyGram Arasında XRP Ortaklığı Alex Kruger: Bitcoin Ayı Piyasasını Yendi! İşte 2019’da Takip Edilmesi Gereken Kripto Para Projeleri Dev Yarı İletken Üreticisi Açıkladı: Madencilik Sektörünün Talebi Çok Azaldı NEO’da dikkat çeken yükseliş

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır