Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: ”Belki de Kandırıldım” – Bitcoin Cash İçerisindeki Kavga Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: ”Belki de Kandırıldım” – Bitcoin Cash İçerisindeki Kavga Devam Ediyor
Roger Ver: ”Belki de Kandırıldım” – Bitcoin Cash İçerisindeki Kavga Devam EdiyorKripto para birimlerini ilk kullanan isimlerden olan ve Bitcoin Cash‘in azimli savunucusu Roger Ver, kendisini Bitcoin‘in yaratıcısı olarak tanıtan Craig Wright ile yaptığı ittifak hakkında tekrar düşünmeye başladığını ifade etti.

Kripto para cüzdan hizmeti ve Bitcoin Cash madencilik havuzu Bitcoin.com‘un sahibi Ver, yeni yayımlanan bir YouTube videosunda, nChain firmasının sahibi ve Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright’ın kendisini kandırmış olabileceğini ifade etti.

Şu sıralar yaşanan Bitcoin Cash hard fork’u olayında, BCH‘nin gelişimi için Jihan Wu‘nun desteklediği Bitcoin ABC‘nin tarafını tuttuktan sonra, Craig tarafından kendisine gönderilen bir e-mailin ekran görüntüsünü paylaşan Ver, şunları ifade etti:

”Kandırıldığını kabul etmek asla kolay değildir, ancak belki de kandırılmış olabilirim.”

Söz konusu e-mailin bir kısmı ise şu şekilde:

”ABC ile birlik ol, sen Bitcoin’den nefret ediyorsun, sen bir düşmansın. Bunun ne anlama geldiği hakkında hiçbir b-k bilmiyorsun. Ama öğreneceksin. BEN Satoshi’yim. Hayatta Başarılar. Artık kızdığımda benim ne olduğumu keşfedeceksin. Ve, hayır. Kanıtın olmuş olabilirdi. Senin Seçimin. Sana lanet olsun!”

Craig bugün attığı bir tweet ile de Bitcoin ABC takımının yanı sıra Roger Ver’i de ağı ”çocuksu bir yetişkin içerik sitesine” veya ”Silk Road Version 2.0” benzerine çevirmek istediklerini ifade etmişti.

Roger Ver: ”Belki de Kandırıldım” – Bitcoin Cash İçerisindeki Kavga Devam Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: ”Belki de Kandırıldım” – Bitcoin Cash İçerisindeki Kavga Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Canfield: Binance Coin En Büyük Üç Koinden Biri Olacak FED Donald Trump’ı Dinlemedi: Karar Sonrası Dolar, Euro ve Bitcoin Ripple, MoneyGram’a iyi geldi: Şirketin işlem hacminde yükseliş Binance’ten Ripple’a Noel Hediyesi: İlk XRP Pariteleri Artık Aktif Cebelitarık Kripto Para Şirketlerine Lisans Dağıtmaya Başladı Tim Draper: 2023 Yılına Kadar Bitcoin’in 250.000 Dolar Olacağına Dair Tahminim, ”Kesinlikle Sağlam”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır